Niepokojący teledysk od Davida Lyncha

News

Obraz powstał do najnowszego singla legendarnego reżysera oraz muzyka.

David Lynch prezentuje nowy teledysk

I Have a Radio to mroczny utwór stanowiący bonus do albumu Davida Lyncha, Crazy Clown Time. Wideoklip do utworu zbliżony jest do stylistyki, do której zdążył nas już przyzwyczaić amerykański twórca. Na czarno-białym wideo zobaczyć możemy dwie dziwaczne tańczące animowane postacie. Teledysk wyreżyserował i stworzył oczywiście sam David Lynch.

David Lynch – I Have a Radio

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Płyta Crazy Clown Time trafiła do sprzedaży w listopadzie 2011 roku. Zdobyła ona uznanie zarówno wśród krytyków, jak i słuchaczy. Lynch na potrzeby nagrania tego albumu zbudował specjalne studio w swojej rezydencji, zakupił sprzęt i zaprosił do współpracy cenionego inżyniera dźwięku, Deana Hurley’a.

Płyty brzmi w większości jak soundtrack do zagubionego filmu Lyncha. Klimatu nadają proste, zagrane przez samego autora, riffy gitarowe. Na tej prostocie opiera się cały album.  Dzięki temu, numery na płycie stały się lekko bluesowymi, lekko elektronicznymi, oraz mrocznymi utworami. Wizje Lyncha, zarówno te w filmie, jak i w muzyce są zwykle zagadką, nad którą głowią się jego fani na całym świecie.

Ostatnim kinowym projektem Davida Lyncha jest Inland Empire z 2007 roku. Lynch nakręcił również w 2017 roku kontynuację serialu Twin Peaks.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →