Dave Harrington z debiutancką EP-ką

Zapowiedzi

19 maja nakładem należącej do Nicolasa Jaara wytwórni Other People ukaże się debiutancka EP-ka Dave'a Harringtona, współtwórcy projektu Darkside. Kilka dni później artysta odwiedzi poznański klub SQ.

Dave Harrington zafascynował się tworzeniem muzyki tanecznej i dj-ingiem dzięki Nicolasowi Jaarowi. W 2011 roku dołączył jako gitarzysta do ekipy wspierającej Nico podczas koncertów, kilkanaście miesięcy później współpraca tych dwóch muzyków zacieśniła się jeszcze bardziej – ich projekt DARKSIDE stał się jednym z najważniejszych odkryć w muzyce elektronicznej ubiegłego roku!
Harrington jednak chce udowodnić, że ma wiele do zaoferowania również jako samodzielny artysta. 19 maja na Other People ukaże się jego debiutancka solowa EP-ka, zatytułowana „Before This There Was One Heart But A Thousand Thoughts„. Samodzielnie też występuje, a okazja by wysłuchać jego seta didżejskiego nadarzy się 31 maja w poznańskim klubie SQ.
Przypominamy też, że DARKSIDE są gwiazdami Open’er 2014. Informacji o festiwalu szukajce na naszej stronie opener.muno.pl.
Dave Harrington – Before This There Was One Heart But A Thousand Thoughts [Other People]
Data wydania: 19.05.2014
Tracklista:
01. One-All // A Thousand Times // Multiple And Mirror
02. Flash // All-One

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →