DAS ERSTE DANCE presBOOKA SHADE LivE!!! piątek18.11

News

DAS ERSTE DANCE presents to nowy cykl imprez, których przesłaniem jest prezentacja najnowocześniejszych trendów w muzyce elektronicznej! Podczas pierwszej odsłony będziemy mogli usłyszeć świecące pełnym blaskiem gwiazdy sceny elektro - duet BOOKA SHADE!!! Smaczkiem będą wizualizacje stworzone specjalnie dla duetu przez Johannes'a Braun'a. 

Reklama

Aby wziąć udział w losowaniu należy wysłać maila na adres: [email protected] , w temacie wiadomości wpisująć Booka Shade, w treści maila podać imię i nazwisko, nr tel kontaktowego oraz adres email.

18.11 piątek DAS ERSTE DANCE presents:
electrohouse
main floor:
BOOKA SHADE live (get physical / de)
PETTER VON COIL (das erste dance / beats friendly / pzn)
DISCOBART (das erste dance / pzn)
chill out:
RADEK SCHWIDT (das erste dance)
DISCOBART (das erste dance / pzn)
Start: 22:00
Bilety: przedsprzedaż 20 zł (sklep Mayer – ul. Szkolna 17, sklep Plays – ul. Niedziałkowskiego 2, e24 – Stary Browar – ul. Półwiejska 42), w dniu imprezy 25 zł, karty klubowe: białe 20 zł, srebrne
15 zł

Booka Shade to duet tworzony przez Waltera Merziger’a i Arno Kammermeier’a! Parę lat temu razem z dwójka starych przyjaciół Patrick’em Bodmer’em i Philipp’em Jung’em ze sławnego już duetu M.A.N.D.Y. postanowili wystartować z własną wytwórnią. Dzięki temu, że na swojej drodze spotkali ówczesnego wydawcę, kultowego już magazynu GROOVE, Thomas’a Koch’a aka Dj T, pomysł ten doszedł do skutku i na poczatku 2002 roku narodziło się GET PHYSICAL. Od tego czasu Booka Shade było „produkcyjnym mózgiem”, kryjącym się za wszystkimi wczesnymi wydawnictwami ukazującymi się na tejże wytworni (tzn. wszystkie single i remixy M.A.N.D.Y. ,Dj T , Sunsetpeople i Chelonis R. Jones). Wynikało to z ich doświadczenia, jako że od ponad 15stu lat są właścicielami studia i firmy produkcyjnej zajmującej się nie tylko muzyka elektroniczna ale też obsługa medialna! Dzięki jakości produkcji i doskonalej promocji Get Physical stało się jedna z najważniejszych niemieckich wytworni a artyści z nią związani gwiazdami „nowej elektroniki”. W 2004 roku ukazał się doskonale przyjęty album „Memento”, w którym Booka Shade zawarło cale swoje muzyczne doświadczenie, próbując w nowoczesny sposób połączyć melodyjność pop’u i eksperymenty ze współczesną muzyka elektroniczna! Jako live act prezentują utwory z albumu i nowsze produkcje a całość dopełniają wizualizacje i filmy stworzone specjalnie dla duetu przez Johannes’a Braun’a, próbujące przenieść atmosferę albumu na scenę!

Polub muno.pl na Facebooku: