DARK and HARDTECHNO session już niedługo w Transformatorze

Eventpromo
DARK and HARDTECHNO session

Spragnieni ciężkiego, mrocznego techno? To dobrze, bo Transformator ma dla Was propozycje nie do odrzucenia. Przygotujcie się na DARK and HARDTECHNO session.

DARK and HARDTECHNO session – techno bez kompromisów

Transformator to jedna z najjaśniej błyszczących gwiazd na klubowym firmamencie Polski. Znajdziemy tam praktycznie cały przekrój muzyki klubowej, a program na najbliższe tygodnie dobitnie pokazuje jak dużo się tam dzieje. Jedną z imprez, która zdecydowanie zasługuje na Waszą uwagę jest DARK and HARDTECHNO session. To prawdziwa uczta dla wszystkich miłośników cięższych rytmów. Na tej imprezie usłyszymy aż trzech headlinerów, a każdy z nich to osobna opowieść ze wspólnym mianownikiem – dobrym techno.

JANEIN to producent pochodzący z Lipska, który w swojej karierze gościł już w najlepszych światowych klubach. Żeby nie wymieniać całej listy, wspomnieć należy o takich miejscówkach jak BASSIANI, TRESOR, Säule / Berghain, czy Faust. Jeśli nie wiecie jak brzmi osławiony ostatnimi czasy, mariaż techno i trance’u to właśnie nadarza się okazja by posmakować go w najlepszym wydaniu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

JANEIN – Aliens Speak To Me 

Lucinee, na co dzień mieszkająca w Hamburgu rezydentka tamtejszego klubu PAL, renomę wyrobiła sobie udowadniając słuchaczom jak zgrabnie potrafi łączyć ze sobą hipnotyczne dźwięki spod szyldu deep techno z unikatowym podejściem kompozycyjnym i zaskakującą linią basową. Tego po prostu trzeba posłuchać.

New Brvtalism No. 209 – Lucinee

Ostatnią zagraniczną postacią, która uświetni ten wieczór będzie pochodząca z Bułgarii Vixen. Jej kariera od kilku lat nabiera tempa, a wszystko to dzięki bezkompromisowemu, szybkiemu i brutalnemu stylowi, który prezentuje grając swe vinylowe sety.

Vixen Closing Set @Filthy Basement Party

Zagraniczni goście wystąpią w eskorcie naszych rodaków w składzie: Drador, Frankie,, Stawiarz, Macewicz b2b Spectribe. Ten line-up wróży jedną z najlepszych i najbardziej bezkompromisowych imprez w Polsce tego dnia. W Transformatorze jeńców nikt brać nie będzie!

DARK and HARDTECHNO session – informacje

Impreza odbędzie się 21 marca we wrocławskim klubie Transformator. Organizatorzy zapowiadają, że muzyka ucichnie dopiero o 11:00. Bilety dostępne na stronie Biletomat.pl.

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →