Danny B, weteran hiszpańskiego house’u, wydał znakomitą EP-kę w wytwórni Catz 'n Dogz

fot. Danny B via Facebook
News
Danny B

Idzie wiosna a wraz z nią coraz więcej muzyki od Catz 'n Dogz. Tym razem prezentujemy najnowsze wydawnictwo na ich własnej oficynie Step Recordings. Za najnowszą EP-kę odpowiedzialna jest jedna z najważniejszych postaci muzyki house w Hiszpanii - Danny B. Sprawdź rezultat!

Danny B – ucieleśnienie hiszpańskiego house’u

Catz 'n Dogz prezentują nową EP-kę w swoim Step Recordings, tym razem pochodzącą od weterana hiszpańskiej muzyki house, Danny’ego B. Ostatnie wydawnictwa prezentowały mocno odmienny sound – w wytwórni naszych czołowych reprezentantów tanecznej elektroniki swoją wizję progressive house przedstawili Baldo i Youandewan, zaś na techniczną stopę 4/4 postawili Lady Blacktronika i Elisy Bee. Tym razem Catz 'n Dogz wydali muzykę nieco bardziej uduchowioną, bliższą pierwotnej muzyce house.

Danny B
okładka EP-ki Find Myself Danny’ego B

Za najnowszą muzyką stoi Danny B, hiszpański producent mocno zainspirowany takimi mistrzami gatunku jak Frankie Knuckles, Larry Heard i Kerri Chandler. Najnowsza EP-ka zatytułowana Find Myself jest zbiorem czterech oryginalnych utworów, które zachwycają swoim brzmieniem. Mieszanka acidowych linii melodycznych, połamanych bitów i ciepłej, atmosferycznej aury tworzą szlagiery tegorocznego sezonu imprezowego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Danny B – Find Myself EP

Catz 'n Dogz w letnim natarciu

Pomału nie nadążamy za aktywnością płynącą ze strony Catz 'n Dogz. Nie tak dawno informowaliśmy o potężnej, globalnej trasie koncertowej, zahaczającą o najważniejsze parkiety świata. Dzisiaj anonsujemy o najnowszych remiksach ich najnowszego utworu Toma, za którego interpretację wziął się między innymi Solomun.

Sporo się dzieje również w ich własnych wytwórniach – STEP Recordings, będący pod labelem PETS, tylko w tym roku wydał trzy doskonale przyjęte wydawnictwa. W dyskografii STEP odnajdziemy przede wszystkim niekonwencjonalny house i techno, w którego etykietę doskonale wpisują się najnowsze nagrania Danny’ego B. Mamy informację z pierwszej ręki, że to tylko przystawka przed daniem głównym, którego premiera zaplanowana jest na połowę 2022 roku.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →