Dancetrippin.TV zagra na BE 4 w Czwórce!

5 418
News

Muno.pl i Czwórka Polskie Radio łączą siły z jednym z najpopularniejszych imprezowych kanałów telewizyjnych dostępnych w sieci - Dancetrippin.TV. Pierwsza odsłona w najbliższej audycji BE 4 już w sobotę!

Nasza audycja BE 4 w Czwórce Polskim Radiu wystartowała w maju. W programie prezentujemy muzyczne nowości, ciekawe teledyski, imprezowe informacje oraz sety gości na żywo. Dotychczas zagrali u nas m.in. Glasse, Pol_ON, Simon Mattson, Tobias Manou czy Poziom-X.

Nadszedł czas na kolejny krok. Przez całe lato w każdą sobotę od 19 do 21 na falach Czwórki będziecie mogli zapoznać się z najnowszymi odcinkami DanceTrippin.TV. Zagrają dla Was najlepsi dj’e globu, z najciekawszych miejscówek świata – głównie z Ibizy! Do tego załączony będzie imprezowy  materiał video, który oglądać będziecie mogli na żywo w internecie oraz w TV.

Kilka informacji o Dancetrippin.TV:

– dotarcie do prawie 1.5 mln ludzi na całym świecie

– setki godzin nagranych live setów dj’skich z najlepszych imprez

– ponad 50.000 fanów na Facebook’u

więcej:
www.muno.pl/be4

Radio z Wizją to nowatorski projekt Polskiego Radia. CZWÓRKI można bowiem nie tylko słuchać, lecz także ją oglądać. Program 4 Polskiego Radia nadawany jest tradycyjną drogą radiową oraz przez największe platformy satelitarne (n, cyfra plus) i telewizje kablowe(m.in. UPC, Vectra, Aster, Inea, Toya, Sat-film), a także w Internecie. Czwórka to również koncerty i występy na żywo bardziej i mniej znanych artystów, dj’ów oraz vj’ów i niespotykany do tej pory poziom interaktywności ze słuchaczem.