Dancefair organizuje największą na świecie wirtualną konferencję na temat muzyki

News
Dancefair

W międzynarodowej konferencji online będzie mógł wziąć udział każdy i to za darmo. Do dyspozycji internautów zostanie przeznaczonych 16 wirtualnych "pokoi".

Dancefair przenosi się do internetu

Dancefair ogłosił największą na świecie wirtualną konferencję muzyczną, która odbędzie się 5 i 6 września 2020 roku. Wirtualne wydarzenie będzie bezpłatne i obejmie ponad 200 paneli, warsztaty i inne wydarzenia towarzyszące.

Ważną częścią eventu będą wykłady i prezentacje, podczas których profesjonalni artyści tworzący muzykę, zdradzą tajniki swojej pracy. Uczestnicy konferencji będą też mogli korzystać z chatu i panelu dyskusyjnego. Organizatorzy szacują, że w wydarzeniu może wziąć udział od 50 do 75 tysięcy osób.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dancefair Virtual Conference 2020 

Dancefair nie zdradza jeszcze programu

Dancefair, czyli branżowa międzynarodowa konferencja poświęcona branży muzycznej, odbywa się od 9 lat w Holandii i jest jedną z najważniejszych europejskich imprez tego typu. W ubiegłych latach w evencie wzięli udział m.in.: Martin Garrix, Armin van Buuren, Hardwell, DJ Sneak, Pan-Pot i Laidbait Luck.

Dokładny program wirtualnej konferencji nie został jeszcze ogłoszony. Organizatorzy obiecują, że stanie się to w najbliższym czasie.

Więcej informacji na temat konferencji znajdziecie tutaj.

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →