Damian Lazarus zagra na 7. urodzinach Prozak 2.0. Mamy bilety

542
Eventpromo
Damian Lazarus zagra na 7. urodzinach Prozak 2.0. Mamy bilety

Urodziny z Damianem Lazarusem zbliżają się wielkimi krokami. Impreza odbędzie się 10 listopada - zamów bilety już teraz!

Prozak 2.0, legendarny krakowski klub działa na scenie muzyki elektronicznej już od 7 lat! W tym czasie wydarzało się wiele niesamowitych imprez ze światowej klasy artystami. Przykładów nie trzeba szukać daleko. Tylko w ostatnich miesiącach wystąpili tu m.in. Kollektiv Turmstrasse, Jacek Sienkiewicz, Kiasmos czy DJ Seinfeld. Natomiast urodziny uświetni występ niesamowitego Damiana Lazarusa.

Damian Lazarus na 7. urodzinach Prozak 2.0

Damian Lazarus, rodowity Londyńczyk, od wielu lat jest aktywnym animatorem sceny elektronicznej. Już jako 14-letni chłopak skompletował parę decków i od tamtej pory niestrudzenie doskonali swój warsztat. Nieprzypadkowo uważa się go za jednego z największych współcześnie magów sztuki dj-skiej. Mogli się o tym przekonać uczestnicy festiwalu Audioriver podczas magicznych chwil kultowego Sun/Day na koniec imprezy.

Artysta stoi na czele Crosstown Rebels, prawdziwej kuźni talentów muzyki klubowej. Sam też ma na swoim koncie niezliczoną ilość parkietowych sztosów, jak i iście czarodziejskiej muzyki skomponowanej wraz z The Ancient Moons.

7. urodziny Prozak 2.0 – bilety

Podczas urodzin Prozaka na scenie pojawią się także Leon i Discox. Nie przegapcie tej imprezy! Bilety są wciąż dostępne na stronie Biletomat.pl.

7. urodziny prozak 2.0

7. urodziny Prozak 2.0 - Damian Lazarus | 10.11.2019

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.