Nowa kompilacja w wytwórni Damiana Lazarusa

Zapowiedzi

Damian Lazarus – wielki mag sceny klubowej - szykuje nowe wydawnictwo. Premierę swojej kompilacji „Spirits” będzie świętować w trzech wybranych miastach w Europie. Obok Berlina i Londynu znalazła się Warszawa, gdzie zagra w sobotę 18 listopada.

Londyńczyk zaczynał jako DJ już wieku 14 lat, a dziś jest jedną z kluczowych postaci na rynku. Jako DJ ugruntował swoją pozycję będąc przez blisko 10 lat rezydentem klubu DC10 na Ibizie.  Jest również znany z zamiłowania do występów w nieszablonowych lokalizacjach: grał w dżungli, w autobusie na pustyni Nevada czy w ruinach Majów w Meksyku. Poza własną karierą stoi też za sukcesami innych.
Jako szef kultowej wytwórni Crosstown Rebel wypromował m.in. Jamie Jonesa, Art Department czy Maceo Plex. To on wydał również wielki hit „Sunglasess At Night” Tigi. Polscy fani znają go szczególnie ze świetnych występów podczas płockiego Audioriver – Lazarus jest nieoficjalnym rezydentem trzeciego dnia festiwalu, a jego set co roku wymieniany jest jako jeden z najmocniejszych punktów w programie wydarzenia.

Nowe wydawnictwo Lazarusa pt. „Spirits” to kompilacja składająca się z 11 utworów – wśród nich znajdują się produkcje autorstwa takich artystów jak Nico Stojan czy Rowee. Na kompilacji wokalnie udzielił się również Jan Blomqvist. Wydawnictwo promować będą trzy wydarzenia sygnowane marką Crosstown Rebels. Warszawa i klub Smolna znalazły się w prestiżowym gronie obok Londynu i berlińskiego Watergate.
Naszą stolicę Damian Lazarus odwiedzi już 18 listopada, ale to nie wszystko, ponieważ zabierze on ze sobą kilku z najmocniejszych artystów, którzy współtworzyli wydawnictwo: Audiojack, Siopis, dubspeeka i Magit Cacoon.

Tracklista:
01​. ​Dubspeeka – ​Lyssa
02​. Audiojack – Reverie
03​. Rowee​ – ​Amaranto feat.​ ​KnowKontrol
04​. Siopis – ​Be​ ​Mine feat.​ ​Ellbee​ ​Bad​
05​. Magit​ ​Cacoon – ​Nonsense
06​. Jonathan​ ​Kaspar – Zarun
07​. Raw​ ​District – ​Another​ ​Way feat.​ ​Alice​ ​Rose
08​. Robbie​ ​Akbal – ​Tavarua
09​. Nico​ ​Stojan​ ​&​ ​David​ ​Mayey – Killing​ ​Your​ ​Lover feat.​ ​Jan​ ​Blomqvist​
10​. Dance​ ​Spirit​​ – Voices ​feat.​ ​Fab​ ​Morvan
11​. Pale​ ​Blue​ ​-​ Journey​ ​Into​ ​Light
(autor: Karol Smoliński)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →