Daft Punk komponuje muzykę do filmu „TR2N”

News

Walt Disney Pictures zlecił francuskiemu duetowi Daft Punk skomponowanie muzyki do filmu "TR2N", który będzie sequelem znanego dzieła z 1982 roku - "Tron".

Tegoroczni zwycięzcy nagrody Grammy w kategorii Dance Recording za singiel „Harder Better Faster Stronger” Daft Punk – zostali poproszeni przez legendarną wytwórnię filmową Walt Disney Pictures o skomponowanie ścieżki dźwiękowej do filmu „TR2N”. Będzie on sequelem znanego z lat ’80 dzieła science-fiction „Tron”.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Film opowiada historię pewnego programisty, który stara się udowodnić kradzież swojej pracy. Włamuje się do głównego komputera swego dawnego pracodawcy i okazuje się, że został wciągnięty do środka urządzenia. Musi tam walczyć o życie w mrożącej krew w żyłach grze. Jego przeciwnikami są wojownicy wykreowani przez najnowszą technologię i przede wszystkim Tron – specjalny program zabezpieczający. Walka może zakończyć się tylko unicestwieniem jednego ze światów – wirtualnego lub rzeczywistego.

 

 

„Bardzo fajne jest to, że zawsze staramy się robić rzeczy, które nie zostały jeszcze wcześniej przez nikogo dokonane, albo ostatecznie, dla nas samych są nowością. To wielkie wyzwanie dla nas, by znów wrócić do studia i nagrywać materiał. Realizacja pomysłów wymaga wiele czasu, a niektórych tylko kilka tygodni. Zobaczymy jaki będzie efekt końcowy.”Daft Punk

 

Premierę „TR2N” w reżyserii Josepha Kosińskiego zaplanowano na 2011 rok.

 

TRAILER FILMU TRON Z 1982 ROKU

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →