Daft Punk szykują trasę koncertową i album?

News

W Internecie pojawiła się tajemnicza strona, która prawdopodobnie zapowiada przyszłoroczną trasę koncertową "Alive" oraz nową płytę francuskiego duetu.

Była płyta „Alive 1997”, była „Alive 2007”, będzie „Alive 2017„? Owszem, pod warunkiem, że Daft Punk zamierzają wydawać albumy koncertowe równo co 10 lat, a wiele wskazuje na to, że tak właśnie się stanie. Kilka dni temu pod domeną alive2017.com pojawiła się tajemnicza strona odliczająca dni, a w jej kodzie źródłowym ukryto kilka ciekawych rzeczy.
W kodzie zostało zamieszczonych 8 współrzędnych geograficznych, wskazujących na miasta: Paryż, Los Angeles, Londyn, Nowy Jork, Tokyo, Sao Paulo, Ibiza i Indio. To prawdopodobne miejsca koncertów duetu Daft Punk w ramach przyszłorocznej trasy Alive. Jest jeszcze jedna współrzędna, RA 0h 42m 44s  Dec 41 16 9, która wskazuje na galaktykę Andromedy.
Nawiązań do Daft Punk jest więcej. W kodzie strony pojawia się też imię Shep, należące do bohatera filmu animowanego „Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem” z 2003 roku, wyprodukowanego przez francuski duet. Jest też data 27 października 2016 roku, więc pewnie w tym dniu dowiemy się czegoś więcej o przyszłorocznych planach Daft Punk.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →