Muno.pl i Czwórka Polskie Radio łączą siły na BE 4

News

Z nieskrywaną przyjemnością informujemy, iż od maja ruszamy z klubową audycją 'BE 4' na antenie Czwórki Polskiego Radia. Startujemy w sobotę 7 maja!

Muno.pl wkracza w kolejny etap w swoim rozwoju. Od 7 maja tego roku, w każdą sobotę od godziny 19.00 do 21.00, w kooperacji z Czwórką Polskim Radiem uruchamiamy audycję radiową, o wdzięcznej nazwie: 'BE 4′. Poprowadzi ją redaktor naczelny serwisu muno.pl – Alex Kubaczewski.

„Czwórka” w swojej ramówce oferuje ambitne programy dla słuchaczy, którzy cenią sobie oryginalne audycje autorskie, dobrą muzykę i ciekawe informacje.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bardzo cieszymy się ze współpracy z Czwórką, widzimy w tym radiu olbrzymi potencjał, zwłaszcza, iż przez wiele lat brakowało ogólnopolskiej rozgłośni, która skupia młodych ludzi, gra dobrą muzykę – jest jakby głosem pokolenia. Tę lukę ma szansę wypełnić właśnie Czwórka Polskie Radio – mówi Alex Kubaczewski o kooperacji z Polskim Radiem i dodaje:

Słuchacze w naszej audycji mogą spodziewać się najlepszej muzyki klubowej oraz ciekawych teledysków, wywiadów czy dobrych wizualizacji. ‘BE 4’ dzięki dostępowi do najświeższych informacji będzie audycją na czasie. Zaskoczy muzyką, zagra odważnie, będzie kreować ale też odzwierciedlać gusta słuchaczy. Serdecznie zapraszamy do odsłuchu i oglądania! – kończy redaktor naczelny muno.pl.

Od prawej: Alex Kubaczewski redaktor naczelny muno.pl

W pierwszej godzinie 'BE 4′ prezentowane będą newsy, ciekawostki, krótkie zapowiedzi numerów oraz imprez z różnych zakątków kraju. Rozdawane będą wejściówki, a organizatorzy zaproszą słuchaczy na imprezy w różnych miastach. Tworzony będzie „chart tygodnia”, gdzie słuchacze zadecydują, zagłosują i wybiorą TOP5 – High Five! teledysków z muzyką elektroniczną. W drugiej godzinie audycji usłyszymy najświeższe sety muzyczne zaproszonych gości, przeważnie z muzyką house i jego wszystkimi odmianami oraz elektroniczną. Głównym celem będzie przekazanie atmosfery imprezy w sobotni wieczór.

Więcej:

CZWÓRKA Radio z Wizją

Oglądaj Czwórkę przez internet

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →