Klub Smolna świętuje swoje piąte urodziny przez trzy dni

News

Klub Smolna to zdecydowanie jeden z najmocniejszych graczy wśród polskich klubów. Istnieją już 5 lat, a świętowanie urodzin odbędzie się w najbliższy weekend. Przygotujcie się na (jak zawsze) bardzo mocny line-up – to będzie swoista rozgrzewka przed Undercity!

Adres Smolna 38 znany polskim i zagranicznym klubowiczom

Adres Smolna 38 to nie tylko piękne i urokliwe miejsce w centrum Warszawy, gdzie podziwiać możecie wspaniale odrestaurowane kamienice stolicy. To także nieodzowny adres imprezowy, który od 5 lat funkcjonuje w świadomości nie tylko warszawiaków, ale właściwie klubowiczów z całej Polski. Od razu wypada tutaj podkreślić, że zawiadywany z tak dużym sukcesem przez agencję Follow The Step klub, jest miejscem międzynarodowym, bardzo lubianym i cenionym przez zagranicznych turystów, ekspatów i mieszkających w naszym kraju studentów, którzy zwabieni sławą klubu, przyjeżdżają tu na weekendowe rave’y i nie odstrasza ich nawet długa kolejka do wejścia.

Topowe międzynarodowe bookingi i wspieranie polskiej sceny

Klub Smolna to nowa jakość na polskiej scenie – postawienie na absolutnie najlepsze nazwiska światowej sceny techno i house, które weekend w weekend docierają za didżejkę i grają dla wypełnionego po brzegi raverami klubu. W ciągu pięciu lat działalności, w piwnicy na Smolnej oraz na patio grały największe sławy sceny tanecznej ze świata: od Laurenta Garniera, Fatboy Slima po Amelie Lens czy Charlotte De Witte. Pozytywny vibe klubu (w tym politykę zakazu fotografowania) często widać w relacjach i facebookowych postach DJ-ów, którym dane było zagrać na Smolnej. Tak – szeptany marketing z pewnością bardzo pomaga w kolejnych interesujących bookingach, jakie mają miejsce w tym klubie. Dodajmy, iż fani Smolnej przychodzą tu nie tylko na zagraniczne gwiazdy – parkiet zapełniają kochani w tym miejscu polscy DJ-e i DJ-ki: od Deasa, Raidho, Foxall, Deaf Can Dance po Truanta, Vitcat i Weikuma.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Piąte urodziny klubu

W nadchodzący i zamykający październik długi weekend Smolna organizuje swoje piąte urodziny, na których po prostu trzeba być! Od 29 do 31 października zagrają tam między innymi: niemiecka legenda zabarwionego industrialem techno RØDHÅD, Brytyjczyk słynący z mocnego brzmienia BLAWAN i Francuz SPACE92.

Line-up urodzinowy

Trzy dni świętowania otworzy wizyta RØDHÅDA, obok którego zagrają: reprezentanci krakowskiej sceny Aetha i Rraph oraz odpowiedzialny między innymi za klub FOMO i festiwal Up To Date – Dtekk. Na patio w formule all night long zagra dobrze znany od lat na warszawskiej scenie duet Last Robots preferujący brzmienia house i disco.

Drugi dzień urodzin to z kolei nieco mocniejsza odsłona techno i 3-godzinny set BLAWANA, któremu tej nocy za DJ-ką towarzyszyć będzie katowicki DJ NVYSN, duet PLEBS i związana ze Smolną, Vitcat. Patio przejmie reprezentacja poznańskiej Tamy – Joana, AEN i Keytov. Przedłużony weekend zamknie niedzielny występ SPACE 92 oraz sety weteranów polskiej sceny elektronicznej i wieloletnich przyjaciół klubu, czyli Agima, Cocolino i Truanta.

Jubileuszowy merch: ciuchy, plakaty

Smolna jest klubem przykładającym dużą wagę do identyfikacji wizualnej – ich grafiki i plakaty (projektowane przez znakomitego grafika Antka Starzyńskiego) o starannym, wysublimowanym wzornictwie zapamiętacie na zawsze i nie pomylicie z żadnymi innymi.  Z okazji urodzin, klub startuje z launchem nowego merchu. W sprzedaży znajdą się między innymi bluzy, koszulki i worki. Oprócz tego w internetowym sklepie dostępne będą również drukowane na grubym papierze i oprawione w antyramę wspomniane plakaty miesięczne. Do zakupienia będą możliwe praktycznie wszystkie projekty promujące klub, które powstawały przez kilka lat, od początku jego istnienia.

Sto lat, Smolna!

Klubowi życzymy stu lat funkcjonowania w warszawskiej rzeczywistości i coraz lepszej passy oraz arcyciekawych bookingów!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →