Czarny Piątek to też piątek! Sprawdźcie, na jakie imprezy warto wybrać się w Black Friday 2022

Fot. materiały prasowe
Eventpromo
black friday

Piątek, piąteczek, piątunio. Nasz ulubiony dzień tygodnia okazuje się dzisiaj dodatkowo okazją do zakupów w niezłej cenie. Black Friday to nie tylko szalone promocje, ale i doskonała okazja, żeby wyskoczyć na dobry koncert lub imprezę. Przychodzimy z alternatywą – zamiast biegać od sklepu do sklepu, najlepszym sposobem wydaje nam się wieczór spędzony z ulubioną muzyką.

Czarny Piątek to też piątek – spędź go na mieście, a nie przed ekranem!

Black Friday stał się niezwykle popularny również w naszym kraju. Szalony dzień, w którym wypatrujemy niezłych cen na ulubione produkty, na stałe wpisał się do kalendarza łowców promocji. Szanujemy tę inicjatywę – w końcu nie każdego stać przy obecnej inflacji na ulubione gadżety czy ciuchy.

Czarny Piątek to też piątek! Sprawdźcie, na jakie imprezy warto wybrać się w Black Friday 2022
fot. via Reshareit.com

Należy sobie zadać pytanie, czy faktycznie potrzebujemy tych rzecz? I czy nie lepiej spędzić piątek po ciężkim dniu pracy ze znajomymi na dobrym koncercie lub imprezie? Zdecydowanie wolimy taki Black Friday. Poniżej zestawienie najciekawszych dzisiejszych inicjatyw w całym kraju, które gwarantują mile spędzony wieczór z jakościową muzyką.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Voxnox – Wrocław

Po niezwykle udanej imprezie VOXNOX transmitowanej przez Boiler Room z warszawskiej Pragi Centrum nadszedł czas na wrocławskie A2. Przygotujcie się na bezkompromisowe granie przez czołowych reprezentantów berlińskiej wytwórni w składzie Alignment, DLV, Sept oraz wrocławskiej artystki występującej pod pseudonimem N Å T. Impreza przeznaczona dla fanów mocnego techno, która da nam konkretnie popalić na parkiecie. Wejściówki na imprezę do zgarnięcia na stronie Biletomat.pl.

Bonobo – Łódź

Ostatni przystanek na polskim tournée brytyjskiego geniusza muzyki elektronicznej. Bonobo w ciągu ostatnich kilku dni dał porywające występy we wrocławskiej Hali Stulecia oraz Arenie w Krakowie. Jeśli szukamy poetyckiej elektroniki w akompaniamencie z jazzem i pierwiastkiem klubowym, lepszej opcji nie znajdziecie. Koncert odbędzie się w ramach światowej trasy koncertowej promującej jego najnowszy krążek Fragments. Bilety zakupimy na stronie Biletomat.pl.

Alan Dixon – Warszawa

Music Is The Answer to nowy cykl na klubowej mapie stolicy! Na imprezie usłyszymy najświeższe brzmienia z najlepszych klubów na świecie. Na pierwszej edycji Music Is The Answer zagra Alan Dixon, artysta, który razem z Adamem Portem nagrał wielki wakacyjny przebój Forms of Love. Płytę wydała popularna niemiecka wytwórnia Keinemusik, ta sama oficyna, dla której nagrywają &ME i Rampa. Gospodarzami cyklu są Last Robots, co daje nam pojęcie, z jak dobrą muzyka klubową przyjdzie nam się zmierzyć. Bilety? Klasycznie na portalu Biletomat.pl.

Kaśka Sochacka – Kraków

Nie samą elektroniką człowiek żyje. W krakowskim klubie Studio odbędzie się koncert Kaśki Sochackiej, wybitnej polskiej wokalistki, autorki tekstów i kompozytorki. Do składu zespołu dołączył Olek Świerkot, producent płyt Kaśki, którego mogliście zobaczyć już na kilku wakacyjnych koncertach. Zespół zaprezentuje koncertowe wersje znanych z albumów Ciche dni i Ministory piosenek. Spodziewamy się pięknego koncertu w otoczeniu wyjątkowej muzyki. Wejściówki także można nabyć na stronie Biletomat.pl.

Czarny Piątek to też piątek – spędź go na mieście, a nie przed ekranem!

Początek weekendu to czas dla nas – niezależnie od tego, czy wybieramy wyjście ze znajomymi na imprezę, czy domowy seans ulubionego serialu. Dlatego zachęcamy Was do spędzenia Czarnego Piątku na mieście! Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę we współpracy z organizatorami, dzięki której zaoszczędzicie do 25%, kupując bilety między innymi na festiwal Tauron Nowa Muzyka oraz koncerty Eweliny Flinty i zespołu KAMP! Wszystkie promki znajdziecie na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →