Cyfrowa reedycja Minimal Nation Roberta Hood’a

News

Wydany w 1994 album Minimal Nation Roberta Hood'a dostępny był dotychczas tylko na vinylu. Juz niedługo możemy spodziewać się cyfrowej reedycji tej kultowej dla wszystkich fanów techno pozycji.

Originalne wydanie z 1994 to dwupłytowy vinylowy LP Robert Hood – 'Minimal Nation’. Ta pozycja stała się dla wielu fanów muzyki techno momentem zwrotnym w jej historii.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nowa wersja, która ukaże się 15 czerwca nakładem M-Plant będzie pierwszą cyfrową edycją albumu. Wszystkie utwory które znalazły się na wydawnictwie 15 lat temu zostaną zremasterowane, a bonusowo znajdziemy tam niewydane dotąd numery: „Self-Powered” i „SH-101

 

Nie należy ograniczać się do przeszłości, ale też nigdy nie powinniśmy o niej zapomnieć, bo to ona sprawia, że doceniasz kim jesteś dzisiaj” – Robert Hood

 

 

Dodatkowo, będzie można nabyć zmiksowaną kompilację Minimal Nation na CD składającą się z utworów z albumu plus wybranych numerów z takich pozycji jak 'Nighttime World Vol 2′, 'Movable Parts Vol 2′, 'Internal Empire’ i 'Hood Music Vol3.

 

Robert Hood – Minimal Nation [M-Plant]
data wydania: 15 czerwca 2009

 

 

Tracklista:
01. One Touch
02. Museum
03. SH-101
04. Rhythm Of Vision
05. Unix
06. Ride
07. Station Rider E
08. Self-Powered
09. Sleep Cycle
10. Rhythm Of Vision

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →