Ćwierć wieku później. Kenny Larkin ponownie wznawia album „Metaphor”

News
Kenny Larkin

Niekwestionowana legenda Detroit techno, Kenny Larkin, za pośrednictwem własnej wytwórni Art Of Dance, wznowi swój drugi album zatytułowany Metaphor. Rozszerzona wersja krążka ukaże się w 14 maja.

Mimo wielu innych wydawnictw, to głównie za sprawą Metaphor, Kenny Larkin zaczął być na dobre postrzegany jako światowej sławy producent i twórca. Drugi album ikony Detroit został pierwotnie wydany w 1995 roku przez R&S Records. Rozszerzona reedycja (pierwsza miała miejsce w 2006), ukaże się 14 maja za pośrednictwem należącej do Larkina wytwórni Art Of Dance. Na początku roku 2021 ukazała się reedycja jego debiutanckiego albumu – Azimuth.

Kenny Larkin – Metaphor

Kenny Larkin. Druga tegoroczna reedycja

Metaphor jest drugim pełnym albumem Larkina pod jego własnym nazwiskiem. Swoistą kontynuacją jego wyjątkowego podejścia do muzyki elektronicznej zaczątkowego w 1994 roku, wraz z wydaniem premierowego krążka. Jakość i bogactwo prezentowane na obu płytach potwierdzają dlaczego pomimo 53-lat na karku, jego muzyka wciąż jest ceniona i uznawana za pozycję obowiązkową wielu muzycznych kolekcjonerów i pasjonatów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jest to dla mnie szczególny album, ponieważ kilka miesięcy przed datą wydania, zostałem postrzelony i prawie zabity. Pomimo traumatycznego wydarzenia, kilka tygodni później wyruszyłem w trasę związaną z albumem, która była zaplanowana jeszcze przed tym incydentem. Było to bardzo sensacyjne tournee, ponieważ wszyscy chcieli wiedzieć więcej o strzelaninie. Byłem bardzo wdzięczny, że mogłem odpowiadać na wiele pytań dotyczących tego, co się stało. Nigdy nie biorę jednego oddechu za pewnik, szczególnie dzisiaj, podczas tego, przez co wszyscy przechodzimy.

– wyjawił Kenny LarkinPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →