Ćwierć wieku później. Kenny Larkin ponownie wznawia album „Metaphor”

News
Kenny Larkin

Niekwestionowana legenda Detroit techno, Kenny Larkin, za pośrednictwem własnej wytwórni Art Of Dance, wznowi swój drugi album zatytułowany Metaphor. Rozszerzona wersja krążka ukaże się w 14 maja.

Mimo wielu innych wydawnictw, to głównie za sprawą Metaphor, Kenny Larkin zaczął być na dobre postrzegany jako światowej sławy producent i twórca. Drugi album ikony Detroit został pierwotnie wydany w 1995 roku przez R&S Records. Rozszerzona reedycja (pierwsza miała miejsce w 2006), ukaże się 14 maja za pośrednictwem należącej do Larkina wytwórni Art Of Dance. Na początku roku 2021 ukazała się reedycja jego debiutanckiego albumu – Azimuth.

Kenny Larkin – Metaphor

Kenny Larkin. Druga tegoroczna reedycja

Metaphor jest drugim pełnym albumem Larkina pod jego własnym nazwiskiem. Swoistą kontynuacją jego wyjątkowego podejścia do muzyki elektronicznej zaczątkowego w 1994 roku, wraz z wydaniem premierowego krążka. Jakość i bogactwo prezentowane na obu płytach potwierdzają dlaczego pomimo 53-lat na karku, jego muzyka wciąż jest ceniona i uznawana za pozycję obowiązkową wielu muzycznych kolekcjonerów i pasjonatów.

Jest to dla mnie szczególny album, ponieważ kilka miesięcy przed datą wydania, zostałem postrzelony i prawie zabity. Pomimo traumatycznego wydarzenia, kilka tygodni później wyruszyłem w trasę związaną z albumem, która była zaplanowana jeszcze przed tym incydentem. Było to bardzo sensacyjne tournee, ponieważ wszyscy chcieli wiedzieć więcej o strzelaninie. Byłem bardzo wdzięczny, że mogłem odpowiadać na wiele pytań dotyczących tego, co się stało. Nigdy nie biorę jednego oddechu za pewnik, szczególnie dzisiaj, podczas tego, przez co wszyscy przechodzimy.

– wyjawił Kenny Larkin

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Tęsknota za wrażliwością. Moby wraca do korzeni i wydaje film dokumentalny

27 marca 2021
Ćwierć wieku później. Kenny Larkin ponownie wznawia album „Metaphor”

Trip na kwasie i różnorodność kariery. Emika i jej nowa muzyczna trylogia

27 marca 2021
Ćwierć wieku później. Kenny Larkin ponownie wznawia album „Metaphor”

Co w rodzinie, to nie zginie. „The Lunar Effect” niczym klasyki z PlayStation 1

27 marca 2021
Ćwierć wieku później. Kenny Larkin ponownie wznawia album „Metaphor”

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.