Cute.Berlin.Special prezentuje Ed Davenport

News

Bohaterem drugiej odsłony cyklu imprez Cute.Berlin.Special w poznańskim klubie Cute będzie Ed Davenport!

Poznański klub Cute zyskuje nową jakość. Na początku marca ruszył cykl imprez pod nazwą Cute.Berlin.Special, a na jego pierwszej odsłonie główną gwiazdą był Patlac.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Do czerwca tego roku w klubie Cute zagości pięciu wyjątkowych DJ’ów i producentów zrzeszonych wokół multi agencji Sweat Lodge. Imprezy firmowane nazwą Cute.Berlin.Special mają przenieść kawałek klimatycznych berlińskich parkietów w mury klubu.

 

 

Już 27 marca 2010 roku gwiazdą kolejnej odłony cyklu imprez będzie Ed Davenport! Wydawnictwa dla najlepszych wytwórni jak Liebe Detail, Poker Flat, Cocoon czy Bedrock, bez wątpienia pomogły artyście zaistnieć na międzynarodowej scenie muzyki elektronicznej. Zdecydowanie Ed Davenport znajduje się o krok od wstąpienia na największe światowe salony, jednak jak sam skromnie mówi, czeka go jeszcze mnóstwo pracy, której poświęca się całkowicie w swoim berlińskim studiu.

 

 

Oprócz głównej gwiazdy na imprezie usłyszymy także dwóch poznańskich DJ’ów i producentów – Mikita i Juerga, którzy w każdą czwartą środę miesiąca prowadzą swój Scandal Show na falach berlińskiego radia Sweat Lodge Radio.

 

Poniżej znajdziecie kilka filmików z muzyką od Eda Davenporta:

 Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →