Ed Davenport gwiazdą Cute.Berlin.Special

Wydarzenie

Zbliża się piąta odsłona cyklu imprez Cute.Berlin.Special w poznańskim klubie Cute. W najbliższą sobotę gwiadą wieczoru będzie Ed Davenport!

Ed Davenport wystąpi w poznańskim klubie Cute już po raz drugi. W marcu tego roku artysta był gościem niezwykle udanej drugiej edycji Cute.Berlin.Special. Co wydarzyło się w karierze Ed’a przez ten czas? Wydawnictwa dla takich wytwórni jak Liebe Detail, Poker Flat, Cocoon czy Bedrock, bez wątpienia pomogły producentowi zaistnieć na międzynarodowej scenie muzyki elektronicznej, a w kolejce czekają już kolejne numery i remixy dla cenionych labeli.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Jeśli chodzi o występy Davenporta to najczęściej można go usłyszeć w berlińskich klubach takich jak: Tresor, Bar 25, Panorama Bar czy też Arena Club. Bez wątpienia jego wizytą w Poznaniu powinni być zainteresowani wszyscy fani dobrego house’u.

 

Oczywiście na imprezie nie zabraknie również gospodarzy cyklu Cute.Berlin.SpecialMikity oraz Juergi, którzy również odnoszą coraz to większe sukcesy na międzynarodowej scenie muzyki elektronicznej, dzięki solidnym produkcjom cenionym wśród światowej sławy artystów.

 

Więcej info: Cute.Berlin.Special: SWEAT LODGE & Scandalizm pres. Ed Davenport!

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →