Nowy album od Cut Copy – „Zonoscope”

Zapowiedzi

Na początku lutego na sklepowe półki trafi najnowszy album grupy Cut Copy - "Zonoscope". Znamy pełną tracklistę!

Cut Copy to australijski zespół założony w 2001 roku przez Dana Whitforda. Początkowo był to jego solowy projekt, za pośrednictwem którego Dan mógł wyrażać swoje zamiłowanie do instrumentalnego hip hopu oraz samplingu. W późniejszym okresie dołączyli do niego Tim Hoey (bass/klawisze) oraz Mitchell Scott (perkusja).

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Muzyka Cut Copy to połączenie post-punku, electro popu oraz disco. Jak sami członkowie grupy mówią, swoje muzyczne inspiracje czerpią od takich gwiazd jak: Daft Punk, New Order, Pet Shop Boys czy też Electric Light Orchestra.

 

 

Trio ma na swoim koncie wiele hitów w tym najbardziej znane „Saturdays”, „Future” oraz „Going Nowhere”, pochodzące z debiutanckiego krążka grupy zatytułowanego „Bright Like Neon Love” z 2004 roku. Dwa lata później światło dzienne ujrzał bardzo dobrze przyjęty mix FabricLive.29 w wykonaniu Whitforda jako Cut Copy.

 

Z kolei pod koniec lutego na sklepowe półki trafi czwarty już album Cut Copy zatytułowany „Zonoscope”, który dostępny będzie w formie cyfrowej, płyty CD oraz na winylu. Pełną tracklistę krążka znajdziecie poniżej.

 

W ramach promocji nowego wydawnictwa Cut Cupy dają wszystkim swoim fanom możliwość pobrania za darmo remixu utworu „Take Me Over” w wykonaniu The Loving Hand.

 

Cut Copy – Zonoscope

Data wydania: 07.02.2011

 

 

Tracklista:

01. Need You Now
02. Take Me Over
03. Where I’m Going
04. Pharaohs & Pyramids
05. Blink and You’ll Miss a Revolution
06. Strange Nostalgia for the Future
07. This is All We’ve Got
08. Alisa
09. Hanging Onto Every Heartbeat
10. Corner of the Sky
11. Sun God

 
Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →