CudaWianki – lato zaczyna się w Gdyni!

3 045
News
CudaWianki – lato zaczyna się w Gdyni!

Morcheeba w oryginalnym składzie, Jimi Tenor z Kabu Kabu oraz Novika z zespołem już 26 czerwca zagrają w Gdyni na plaży podczas festiwalu CudaWianki!

Wydarzenie „LATO ZACZYNA SIĘ W GDYNI: CudaWianki” inauguruje 26 czerwca sezon letni w Gdyni. Na widzów czekają koncerty gwiazd europejskich i polskich, Wielka Parada Maszyn „Technokracja”oraz szereg artystycznych działań w przestrzeni miejskiej aktywizujących szerokie grono odbiorców.

Różnorodny i bogaty program, wstęp wolny na wszystkie wydarzenia, bliskość dworca PKP zapewnia atrakcyjność czerwcowego weekendu nad morzem nie tylko dla mieszkańców ale i przyjezdnych gości.

 

Morcheeba – głowna gwiazda festiwalu CudaWianki

 

Głównym punktem programu CudaWianków jest europejskiej klasy line-up Sceny Muzycznej z udziałem zespołu Morcheeba z wokalistką Skye, Jimiego Tenora & Kabu Kabu oraz Noviki z zespołem.

 

Scena Muzyczna CW 2010 zaprezentuje energetyczne brzmienia z zakresu alternatywnego popu, soulu, chill-outu, multiinstrumentalnej improwizacji i afrobeatu. Nie zabraknie również wytrawnej elektroniki wzbogaconej o jazzujące rytmy.

 

Na wszystkie wydarzenia – WSTĘP WOLNY!