Cuda powracają z nowym teledyskiem!

News

Klipy na światowym poziomie wśród polskich artystów poruszających się po szeroko pojętej elektronice to nie jest częsty widok, dlatego warto zwrócić uwagę na najnowsze dzieło CUDÓW.

CUDA to kolaboracja pomiędzy Adrianną Styrcz oraz Gooralem. W tym wyjątkowym projekcie muzycznym ma swój udział także Dorota Boruń, która jest reżyserem nowego teledysku duetu do utworu “Psychodrome”.
Powstanie “Psychodrome” to wypadkowa talentu, szaleństwa i abstrakcji pomiędzy Adrianną a Gooralem.
“Siedząc w górskiej chatce, słuchając bitów z głośnika zrodził się pomysł na “drum, drum, drum”. Nie wiem w którym momencie pojawiło się slangowe “Psychodrome” – z racji, że oznacza ono trollowanie tylko w prawdziwym życiu, zgodziło się z moim zamysłem. Pierwsza zwrotka traktuje o bitwie o widza, walki o lajki oraz bezsilnej próbie zwrócenie na siebie uwagi. Na koniec mieliśmy standardową potyczkę czy utwór poleci do Cudów czy Goorala – wszelkie wątpliwości rozwiała Dorota(reżyser), która w nas strasznie wierzyła. Jej wizja okazała się wyjątkowo trafna.” –  tłumaczy Adrianna Styrcz, wokalistka oraz autor tekstu.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →