CRU:SE O1E czyli BOAT dla fanów elektroniki ponownie 20 sierpnia

Fot. Materiały organizatora
Eventpromo
Cru:se O1e - o czym warto pamiętać?

Pod koniec sierpnia w rejs po Odrze wypłynie statek Cru:se O1e. Dajcie się porwać falom pozytywnych emocji i najlepszej muzyki elektronicznej granej na żywo.

Cru:se O1e, czyli statek napędzany muzyką i dobrą energią

Już 20 sierpnia będziecie mieli kolejny już raz uczestniczyć w wydarzeniu, które idealnie wpasowało się w letni, wakacyjny klimat. Ekipa Cru:se O1e zaprasza Was na pięciogodzinny rejs w rytm elektroniki. Wedle zapowiedzi nie będzie to jedynie przyjemna i relaksująca podróż statkiem po Odrze, ale również swoisty manifest propagujący kulturę klubową.

Statek Cru:se O1e ponownie gości na przepięknych wrocławskich wodach. W tym roku – podobnie, jak w edycjach z zeszłych lat – także postawiliśmy na najciekawszy program artystyczny, który jest nieodzowną i rozpoznawalną częścią naszej działalności

– czytamy w informacji prasowej.

Po zakończeniu rejsu, który wyruszy z bulwaru Xawerego Dunikowskiego o godz. 19:00, organizatorzy zapraszają również na oficjalne after party, które odbędzie się na Wyspie Tamka i potrwa do samiutkiego rana.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Materiały promocyjne

Plan imprezy prezentuje się następująco:

19:00 – 19:40: Wejście na pokład / Boarding [Start]
19:40: Wypłynięcie / Departure
00:30: Przypłynięcie / Arrival [End]

22:00-6:00: Official after party / Wyspa Tamka

Cru:se O1e – o czym warto pamiętać?

Wydarzenie z racji swojego charakteru wymaga od organizatorów wprowadzenia kilku ważnych zasad. Pamiętajcie zatem, że na barze podczas rejsu będziecie mogli płacić jedynie gotówką oraz nie będziecie mogli kupić na miejscu papierosów.

UWAGA! W przypadku złych warunków pogodowych, czyli takich, które uniemożliwiają odbycie rejsu ze względu na stan wód oraz bezpieczeństwo uczestników, impreza może zostać przeniesiona lub odwołana wraz z przeniesieniem biletów na inny termin bądź zwrotem. Jeśli wydarzenie odbędzie się zgodnie z planem, nie będzie można zwracać wcześniej zakupionych biletów.


[ Cru:se O1e : Boat / Rejs ] Line-up :

Duss
Pysh
Matush
Po1ny
Mabu
Korenberg
Lars Han
Basteq Han

[ Cru:se O1e x Wyspa Tamka : Official after party ] Line-up :

Franz Volt
[Wyspa Tamka residency]
Duss
Pysh
Matush
Po1ny
Mabu
Han

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydarzenia.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →