Cremfields Polska 07.07.07

News

Magiczna data, magiczne miejsce, cudowni ludzie, magiczny festiwal – nadchodzi Creamfields Polska 2007. Gwiazdą trzeciej już polskiej edycji tej niezwykłej imprezy będzie The Prodigy, a na 5 scenach festiwalu będzie można usłyszeć wielu znanych dj'ów i producentów. m.in.: Sebastiana Ingrosso, Steve'a Angello, Flash Brothers, Above&Beyond...

Potwierdzeniem sukcesu festiwalu była opinia właścicieli marki
Creamfields, angielskiej korporacji Cream, którzy Creamfields Polska
2006 uznali za najlepszą międzynarodową edycję festiwalu, jaka do tej
pory się odbyła!

Co o tym zdecydowało? Po pierwsze muzyka i artyści. W zgodnej opinii wielu osób zajmujących się branżą eventową w Polsce line-up edycji 2006 był najlepszy w historii imprez tego typu w Polsce. Deep Dish, Bob Sinclar, Richie Hawtin, Kosheen czy wreszcie Paul van Dyk to artyści, których nikomu nie trzeba przedstawiać, a przecież to tylko niektórzy.
    Po drugie publiczność, o której wszyscy artyści wypowiadali się w ten sam sposób – że była wyjątkowa i stworzyła unikalną, wspaniałą atmosferę. Wielkie dzięki dla Was kochani!
    Po trzecie fenomen samego Creamfields. Trudno powiedzieć, na czym dokładnie polega, jednak niezaprzeczalnym faktem jest to, że gdziekolwiek się pojawił, począwszy od macierzystego Liverpoolu poprzez Belgię, Irlandię, Hiszpanię, Rosję, Czechy, aż po Argentynę i Chile osiągnął spektakularny sukces. Chcemy, aby Creamfields 2007 stał się jeszcze lepszy i jeszcze bardziej unikatowy. Dlatego już dziś oficjalnie możemy potwierdzić, że na festiwalu wystąpią:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

MAIN STAGE

The Prodigy
Vitalic (live)
Above&Beyond

MYSTIC HOUSE ARENA

Axwell
Sebastian Ingrosso
Steve Angello
Moshic
Flash Brothers (Live)
Hardy Hard
Laidback Luke
Angelo Mike

HYPNOSIS ARENA

Christopher Lawrence
Eddie Halliwell
Adam Sheridan
Kyau & Albert
Ronski Speed
Stoneface & Terminal
Menno de Jong

TECH GENETIC ARENA

Jeff Mills
Chris Liebing
Marco Bailey
Brian Sanhaji
Felix Kroecher
Mario Ranieri
Dave the Drummer
David Crystal

DEEP & BLUE ARENA

Dieselboy
Logistics
DJ Hype
Dj Fresh
Ed Rush
Lady Waks
Mc Chickaboo
Mc Rage
SP MC

    Oczywiście to jeszcze nie wszyscy artyści, którzy pojawią się na festiwalu. O kolejnych będziemy informować Was na bieżąco.
Sądzimy, że o wyjątkowości festiwalu decyduje również jego muzyczne zróżnicowanie. W trakcie jednej imprezy spotkają się ze sobą niemal wszystkie ważne gatunki muzyki elektronicznej. W ten jeden dzień wszyscy będziemy zjednoczeni w muzyce.
Spotkajmy się zatem 7-go lipca we Wrocławiu!

www.creamfields.pl

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →