Wygraj wyjazd do Risoul z Crazy Trip! – KONKURS!

Konkurs

W konkursie organizowanym przez Muno.pl jedna osoba wygra opłacony wyjazd do Risoul we Francji, na którym oprócz szaleństw na stokach, czeka mnóstwo atrakcji!

Crazy Trip to projekt, który został stworzony z myslą o studentach i młodych osobach, lubiących wyjazdy oparte o dobra zabawę oraz integrację. Projekt jest współtworzony przez młodych aktywnych studentów, którzy wiedzą czym jest dobra zabawa. Organizatorem wyjazdów jest Biuro Podróży Green-Tour.
Najbliższy wyjazd to gratka dla miłośników szaleństw na stokach – Crazy Trip odwiedzi uwielbiany przez narciarzy i snowboardzistów kurort Risoul we Francji! Wyjazd odbędzie się w dniach 21-30 marca 2014 roku, a organizatorzy przygotowali moc atrakcji, m.in. zabawy plenerowe, snow volleyball, speeddatting, konkursy z cennymi nagrodami, zjazd na „bele czym“, kurs tańca oraz oczywiście szalone imprezy.
Szczegółowe informacje na temat wyjazdu znajdziecie na stronie internetowej organizatora: http://crazytrip.pl/

KONKURS

W konkursie organizowanym przez Muno.pl jedna osoba wygra opłacony wyjazd do Risoul we Francji (21-30.03.2014) o wartości 1350 PLN*! Jak je zdobyć? Wystarczy, że polubisz tego newsa (przycisk FB na początku artykułu) i przystąpisz do zadania konkursowego:

ZADANIE KONKURSOWE: Napisz nam, dlaczego właśnie Ty powinieneś pojechać do Risoul (lubimy kreatywne odpowiedzi! :))

Na odpowiedzi czekamy pod adresem [email protected]. W treści podajcie również swoje imię, nazwisko, login na muno.pl oraz numer telefonu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 7 marca do godziny 12:00. Przed przystąpieniem do konkursu koniecznie zapoznaj się z warunkami wyjazdu na stronie organizatora: http://crazytrip.pl/
* – opłacony wyjazd obejmuje: 7 noclegów w apartamencie, przejazd autokarem w dwie strony, Ski-Pass na 6 dni, ubezpiezcenie SKI (KL, NNW, OC), atrakcje plenerowe, konkursy, apres ski w barze na stoku
Uwaga: konkurs jest dla osób, które jeszcze nie zarezerwowały wyjazdu do Risoul.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →