Wygraj kompilację 'Fabric 58′ Craiga Richardsa – KONKURS!

Konkurs

Kolejny weekend, kolejny konkurs – w tym tygodniu mamy dla Was dwa egzemplarze rewelacyjnej kompilacji Fabric autorstwa Craiga Richardsa. 

’Fabric’ to bez wątpienia jedna z najbardziej prestiżowych serii kompilacji na świecie. Za nagranie jej pierwszej odsłony odpowiedzialny był dyrektor artystyczny i rezydent londyńskiej mekki clubbingu – Craig Richards. Pod koniec czerwca tego roku światło dzienne ujrzał kolejny mix artysty –  „Fabric 58 – The Nothing Special”. Wydawnictwo to było także zapowiedzią nowego cyklu imprez organizowanych przez Richardsa w klubie Fabric.

KONKURS:

W konkursie organizowanym przez Muno.pl dwie osoby mogą wygrać kompilację 'Fabric 58 – The Nothing Special’ autorstwa Craiga Richardsa. Wśród osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi na pytanie rozlosujemy płyty.
PYTANIE: Z którym artystą Craig Richards tworzy duet Tyrant? 
Prawidłowe odpowiedzi prosimy przesyłać do 16 sierpnia 2011 roku do godz. 13:00 na adres [email protected] W treści należy podać prawidłową odpowiedź, swój login na Muno.pl, imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →