Jennifer Cardini przygotowuje kompilację

Zapowiedzi

W marcu do sprzedaży trafi składanka "Correspondant Compilation 01", na której znajdą się niewydane wcześniej produkcje artystów związanych z labelem Correspondant.

Jennifer Cardini zaczynała swą karierę DJ-ską jako nastolatka, zaraz po eksplozji rave nad Sekwaną. Jej pierwszymi mistrzami byli Laurent Garnier i Jeff Mills. W drugiej połowie lat 90-tych współtworzyła wraz z Sextoy duet Pussy Killer, który na europejskie parkiety wprowadzał surowe tony mocnego electro-punka. Cardini stała się wówczas rezydentką jednego z najważniejszych na Starym Kontynencie klubów techno – The Rex w Paryżu.
W 2011 roku Jennifer Cardini założyła własną wytwórnię Correspondant, nakładem której dotychczas ukazały się wydawnictwa m.in. The Hacker czy Comy. Nowego i ciekawego materiału wystarczyło również na złożenie kompilacji nazwanej po prostu „Correspondant Compilation 01„. Składanka ukaże się dopiero w marcu, jednak jej tracklistę znamy już teraz.
Mamy też dobrą wiadomość dla polskich fanów Jennifer Cardini. W jej kalendarzu pojawiły się daty dwóch występów w Polsce – 22 lutego w klubie Dom w Łodzi oraz 23 lutego we wrocławskim Log:in.
V/A – Correspondant Compilation 01 [Correspondant]
Data wydania: 18.03.2013
Tracklista:
01. Jimi After – The Dedicated
02. Darabi – Pistolero
03. Daniel Avery & The Deadstock 33S – Tunnel
04. Cora Novoa – The Sphinx
05. Pulp Disco & The Outcasts – Over Midnight
06. Clement Meyer – Hi Tek Snuff
07. Javi Redondo – Cave of Gold
08. The Hacker – Enter
09. Barnt & Philipp Gorbachev – Difcovered Atoman
10. Daniel Maloso & Philipp Gorbachev – Like a Vampire
11. Rework – Heavy Handed
12. Nhar – Thelema
13. Jennifer Cardini – Venom
14. Tomas More – Decency (Digital Only)
15. Offset – IRM (Digital Only)

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →