Converse Rubber Tracks zaprasza na koncerty

Wydarzenie

Po warsztatach Converse Rubber Tracks w Warszawie i Katowicach odbędą się koncerty Futuregraphera i duetu Ffrancis. Wstęp na nie będzie bezpłatny.

Za kilka dni w Warszawie i Katowicach rozpoczną się muzyczne warsztaty Converse Rubber Tracks. Młodzi artyści będą mogli wziąć udział w dedykowanych spotkaniach z grupą profesjonalnych muzyków. Na entuzjastów dobrej muzyki czekają koncerty na żywo, które rozpoczną się 12 maja w Warszawie (DZiK – Dom Zabawy i Kultury) oraz 13 maja w Katowicach (KluboGaleria SARP) o godzinie 20:00. Wystąpią islandzki producent Futuregrapher oraz duet Ffrancis, czyli Hatti VattiMisi Furtak.
Wstęp na koncerty jest darmowy!
Zobacz też:
Data: 12 maja 2016
Miejsce: DZiK Dom Zabawy i Kultury, ul. Belwederska 44a, Warszawa
20:00 – koncert Futuregrapher (IS)
21:30 – koncert Ffrancis – Hatti Vatti, Misia Furtak (PL)
Data: 13 maja 2016
Miejsce: KluboGaleria SARP, ul. Dyrekcyjna 9, Katowice
20:00 – koncert Futuregrapher (IS)
21:30 – koncert Ffrancis – Hatti Vatti, Misia Furtak (PL)
O CONVERSE RUBBER TRACKS
Globalny projekt Converse Rubber Tracks powstał w związku z pragnieniem marki, by podziękować społeczności muzycznej za jej wieloletnie zaufanie oraz, by pomagać artystom w realizacji ich muzycznych planów i marzeń oraz dostarczać im niezapomnianych doświadczeń. Od momentu, gdy w lipcu 2011 roku zostało otwarte pierwsze flagowe studio Converse Rubber Tracks na Brooklynie, ponad 900 debiutującym artystom udało się skorzystać z szansy darmowego nagrywania swojej muzyki pod okiem doświadczonych inżynierów i dźwiękowców. Po zakończonej pracy w studio, artyści zachowują wszystkie prawa do nagranej muzyki. W ciągu ostatnich kilku lat z programu Rubber Tracks udało się skorzystać ludziom z praktycznie całego świata. Wszystko to dzięki pop-upowym studiom Converse Rubber Tracks, warsztatom, koncertom i spotkaniom z muzykami, które pozwoliły przybliżyć doświadczenie Converse Rubber Tracks wielu środowiskom muzycznym z całego świata, m.in. z Austin, Los Angeles, San Francisco, Bostonu, Sao Paulo, Pekinu, Amsterdamu, Londynu, Paryża, Meksyku.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →