Nagrywaj w najsłynniejszych studiach z Converse Rubber Tracks

Reklama

Jeśli masz zespół i marzysz o nagrywaniu w najsłynniejszych i najlepszych studiach na świecie, jak Abbey Road, Sunset Sound czy Tuff Gong, globalny program Converse Rubber Tracks jest właśnie dla Ciebie!

Projekt Converse Rubber Tracks powstał, by pomagać młodym i zdolnym artystom w rozwinięciu ich kariery i skierowany jest w szczególności do tych, których nie stać na wynajęcie profesjonalnego studia nagraniowego. Od lipca 2011 roku, kiedy ruszyło pierwsze studio Converse Rubber Tracks na Brooklynie, prawie tysiąc debiutujących artystów skorzystało z szansy nagrania za darmo swojej muzyki pod okiem doświadczonych inżynierów. W ciągu ostatnich trzech lat program wyszedł poza studio na Brooklynie i gościł w m.in Austin, Los Angeles, San Francisco, Bostonie, Sao Paulo, Pekinie, Amsterdamie, Londynie, Paryżu i Meksyku.
W tym roku Converse Rubber Tracks otwiera młodym zespołom drzwi do najważniejszych studiów nagraniowych na świecie: Abbey Road w Londynie, Sunset Sound w Los Angeles, Hansa Tonstudio w Berlinie, Tuff Gong w Kingston na Jamajce, Greenhouse Studios w Rejkiawiku, Warehouse Studio w Vancouver, Avast! Recording Company w Seattle, Stankonia w Atlancie, Studios 301 w Sydney, Toca do Bandido w Rio de Janeiro oraz do dwóch studiów Converse Rubber Tracks – w Nowym Jorku oraz Bostonie. Przez dziesięć dni Converse Rubber Tracks będzie działać równocześnie w ośmiu krajach, dając początkującym artystom życiową szansę, oczywiście zupełnie za darmo!
Jeśli chcesz wziąć udział w programie Converse Rubber Tracks, wystarczy, że wejdziesz na stronę www.converse-music.com/WORLDWIDE/ i zarejestrujesz swój zespół. Masz na to czas do środy, 24 czerwca. Converse skontaktuje się z zakwalifikowanymi muzykami, w tym jednym z Polski, na początku lipca. Po ustaleniu sesji ze studiami i producentami, zespoły zostaną zaproszone do jednego z wybranych przez nich miejsc we wrześniu 2015 roku. Koszty podróży i zakwaterowania zostaną pokryte przez Converse. Artyści zachowują prawa do swojej muzyki nagranej w studiach w ramach projektu.
Dowiedz się więcej na temat Converse Rubber Tracks: www.converse-music.com/WORLDWIDE/

Źródło: materiały prasowe
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →