Concrete zamyka się w tym miesiącu – koniec legendarnego klubu

News

Concrete, jeden z najsłynniejszych klubów na świecie, ma przed sobą ostatni miesiąc działalności.

Concrete – wizytówka nocnej kultury Paryża

Concrete to jedno z najważniejszych miejsc na klubowej mapie Paryża. Jako miejscówka na barce działa od 2012 roku. Niezwykły klimat, świetne nagłośnienie oraz gwiazdorska obsada na scenie w każdy weekend była przepisem na sukces. Klub słynął także ze swoich całodziennych imprez. Concrete wspierał nawet zastępca prezydenta Paryża, Frédéric Hocquard, wielokrotnie pozytywnie wypowiadając się o tym miejscu i wpływie na nocną kulturę miasta.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Concrete – zamknięcie klubu

Niestety to już koniec. Lipiec jest ostatnim miesiącem działalności. Powód? Właściciel barki nie chce odnowić umowy z klubem.

concrete

Tak o całej sytuacji wypowiadają się twórcy kultowej miejscówki:

Concrete to marzenie, które chcielibyśmy jeszcze snuć przez kilka lat, ale przez powody, które są już wam znane musimy szybko zatrzymać naszą przygodę.

Concrete – ostatni taniec na barce

Jak będzie wyglądać ostatni miesiąc? Na barce wystąpią m.in. Oscar Mulero, Dino Sabatini, Louisahhh b2b Maelstrom czy polska ekipa WIXAPOL S.A.. Ostatnia impreza, Grand Closing rozpocznie się w piątek, 19 lipca i potrwa nieprzerwanie aż do niedzieli. Line-up wciąż nie został ogłoszony.

Ekipa stojąca za klubem zapowiada, że pracuje nad jeszcze bardziej ambitnym projektem. Więcej informacji już wkrótce.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →