After Tauron Nowa Muzyka z COMĄ – BILETY!

Wydarzenie

Po świetnym występie na festiwalu Tauron Nowa Muzyka, duet COMA powraca do Katowic! Artyści zagrają 30. listopada w klubie Hipnoza, a bilety na to wydarzenie możecie zamawiać na naszej stronie.

Georg Conrad i Marius Bubat to muzycy, którzy cenią wyżej jakość od ilości wyprodukowanego materiału. Choć na scenie obecni są od przeszło sześciu lat, to na ich debiutancki album musieliśmy czekać aż do tego roku. Opublikowany w maju „In Technicolor” tylko potwierdził klasę duetu COMA, przynosząc energetyczną mieszankę gatunków disco, house, dance punka, przez które przenika wyraźna fascynacja nowofalowymi brzmieniami z lat 80-tych.
Niezależnie od tego skąd panowie czerpią inspirację, można być pewnym, że niewielu innych artystów z obszaru muzyki tanecznej wykazuje się lepszym wyczuciem wpadających w ucho melodii. Jak pokazał ich występ na tegorocznym festiwalu Tauron Nowa Muzyka, publiczność przyjmuje ich z niezmiennym zachwytem.
30. listopada COMA powróci do Katowic, by zagrać na After Tauron Nowa Muzyka w Hipnozie. Bilety na to wydarzenie możecie nabyć za pośrednictwem Muno.pl i Biletomat.pl. Polecamy!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →