CocoRosie nagrały wspólny utwór z ANOHNI, Big Freedia i innymi muzykami

News

Kawałek o dwuznacznym tytule End of the Freak Show wzywa ludzi do głosowania przeciwko Trumpowi w nadchodzących wyborach w USA.

CocoRosie uderza w Trumpa

Amerykański żeński duet CocoRosie podzielił się piosenką zachęcającą słuchaczy do odsunięcia od władzy prezydenta Trumpa. End of the Freak Show to zaktualizowana wersja Smoke Em Outz – utworu sióstr Casady 2016 roku. Podobnie jak Smoke Em Outz, także End of the Freak Show zawiera partie wokalne w wykonaniu ANOHNI. W utworze usłyszeć możemy również głosy takich artystów, jak: Big Freedia, Brooke Candy i Cakes Da Killa.

Jesteśmy bardzo podekscytowane wypuszczeniem End of the Freak Show, zwłaszcza, że udało nam się zaprosić do współpracy wspaniałych artystów. Przed listopadowymi wyborami prezydenckimi musimy poczuć się zjednoczeni i zdolni do poczynienia zmian w naszym kraju – czytamy w informacji prasowej

CocoRosie – End of the Freak Show (feat. Big Freedia, ANOHNI, Brooke Candy, Cakes Da Killa)

CocoRosie – aktywny 2020 rok

Na początku tego roku CocoRosie powróciły z pierwszym od pięciu lat albumem Put the Shine On-their, który zawierał inną przeróbkę Smoke 'Em Out. Z kolei ANOHNI wydała niedawno protest song inspirowany republikańską Konwencją Narodową 2020. Big Freedia zaś połączyła siły z Keshą na singlu Chasing Rainbows.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


CocoRosie – Tales Of A Grass Widow

19 czerwca 2013
CocoRosie nagrały wspólny utwór z ANOHNI, Big Freedia i innymi muzykami

Anohni nagrała protest song

4 września 2020
CocoRosie nagrały wspólny utwór z ANOHNI, Big Freedia i innymi muzykami

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.