Znamy support majowych koncertów CocoRosie – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Przed zespołem sióstr Casady wystąpi Sorne - ekscentryczny i utalentowany wokalista, kompozytor i artysta multimedialny. CocoRosie zagrają w maju kolejno w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Lublinie i Wrocławiu.

Pochodzący z Los Angeles Morgan Sorne tworzy fuzję avant-popu, awangardowej poezji, plemiennych rytmów i elektroniki. „Gdyby Freddie Mercury, David Byrne, wczesny Bowie, Afrika Bambaata i Robert Smith z The Cure poczęli wspólne dziecko, mogłoby przypominać Sorne” – pisał z jeden z krytyków. Artysta dysponuje czterooktawową skalą głosu, ale na scenie imponuje nie tylko ekspresją wokalną, ale też szamańskim tańcem i przygotowaniem aktorskim.
Sorne jst także uznanym multimedialnym artystą. Jego krótkometrażowy film „SORNE: Children of the Black Mountain” pokazywano w filmowym programie festiwalu SXSW. Na swoim koncie ma cztery płyty: kolejne części muzycznej sagi „House Of Stone”. Podobnie jak CocoRosie, często wykorzystuje niekonwencjonalne instrumenty i dba o oprawę plastyczną swych występów.
Przypominamy, że CocoRosie wystąpią w Polsce aż pięciokrotnie, między 11-15 maja Amerykanki zobaczymy kolejno w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Lublinie i Wrocławiu. Siostry promować będą swój najnowszy album „Heartache City”.

Źródło: materiały prasowePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →