Cocoon Recordings – wytwórnia Svena Vätha świętuje 20-lecie istnienia

News

Aby uczcić dwie dekady obecności na rynku wydawniczym, wytwórnia Cocoon Recordings, należąca do Svena Vätha, wypuści kompilację z 15 utworami takich artystów jak Emanuel Satie, Solomun czy Jacek Sienkiewicz. Sprawdźcie szczegóły wydawnictwa.

Cocoon Recordings świętuje 20 lat działalności wyjątkową kompilacją

Artyści, których premierowe utwory znajdą się na jubileuszowej kompilacji Cocoon Recordings to: Rampa, Emanuel Satie, Solomun, Gregor Tresher, Joseph Ashworth, Pig & Dan, Josh Wink, Ricardo Tobar, Planetary Assault Systems, Jacek Sienkiewicz, Extrawelt, Petar Dundov, Sebastian Mullaert, Tiga, Roman Flügel, André Galluzzi i Daniel Stefanik.

20 lat to dużo czasu w każdym aspekcie życia, ale w techno to wieczność. Gatunek ewoluuje tak szybko, że pozostanie aktualnym nawet przez połowę tego czasu jest pewnym osiągnięciem, więc pozostanie uznanym za jedną z najbardziej ikonicznych i wpływowych wytwórni tego gatunku po tak długim okresie, jest świadectwem wizji jego założyciela Svena Vätha – czytamy w opisie kompilacji

Premiera wydawnictwa zapowiedziana jest na 19 lutego. Będzie ono dostępnę w formie limitowanego boxu zawierającego sześć 12-calowych winyli z okładką ze srebrnej folii oraz w formatach cyfrowych. Preorder kompilacji można zamawiać na Bandcamp.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

20 Years Cocoon Recordings – tracklista

 1. Rampa – 2000
 2. Emanuel Satie – Departure
 3. Solomun – We’ll never have today again
 4. Gregor Tresher – Nostalgia (Is The Enemy)
 5. Joseph Ashworth – Eavesdrop
 6. Pig&Dan – Trauma
 7. Josh Wink – Nuclei
 8. Ricardo Tobar – El Eterna
 9. Tiga & Roman Flügel – Look To The Sky
 10. Planetary Assault Systems – Raww
 11. Jacek Sienkiewicz – Digitavi
 12. André Galluzzi & Daniel Stefanik – The Regulator
 13. Extrawelt – Murder Ballet
 14. Petar Dundov – Overtone
 15. Sebastian Mullaert – Kikaqu

cocoon recordings

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →