Cocoon w Poznaniu? Już we wrześniu!

Wydarzenie

Na jeden wrześniowy dzień Poznań zamieni się we Frankfurt nad Menem, gdzie swą siedzibę miał klub, wytwórnia i agencja Cocoon. Do stolicy Wielkopolski przyjadą czołowi przedstawiciele labelu, a dodatkowym smaczkiem będzie miejsce imprezy!

26-go września zapraszamy na pierwszą oficjalną imprezę Cocoon w Polsce, organizowaną przy współpracy z marką imprez Playground, która od 2013 roku prezentuje wydarzenia w najlepszych polskich klubach Warszawy, Poznania, Sopotu, Szczecina, Lublina i Bydgoszczy.
Do stolicy Wielkopolski przyjadą reprezentanci agencji Cocoon – Popof, Christian Burkhardt, Daniel Stefanik oraz David Hasert i Kaotik. Warto dodać, że impreza w Poznaniu będzie częścią międzynarodowego tournee, podczas którego Cocoon odwiedzi takie miasta jak Zurych, Edynburg, Londyn, Hanower oraz oczywiście Ibiza.
Co najciekawsze, wydarzenie odbędzie się w szczególnym dla poznaniaków miejscu, które nigdy wcześniej nie było wykorzystywane do przeprowadzania tego typu eventów. Muzyka Techno zabrzmi bowiem w murach Starego Dworca w samym sercu Poznania!
Bilety na to wydarzenie są dostępne w naszej bileterii Biletomat.pl
To jednak nie koniec atrakcji – Cocoon Poznań jest częścią trzydniowego festiwalu. Więcej informacji wkrótce!
Współorganizatorem wydarzenia jest Miasto Poznań.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →