Dwa nowe utwory Coals – POSŁUCHAJ

News

Na miesiąc przed premierą płyty, duet Coals dzieli się dwoma nowymi utworami. W listopadzie zespół ruszy w trasę koncertową po Polsce.

13 października ukaże się album Coals, zatytułowany „Tamagotchi”. Zespół regularnie podsyca oczekiwania, prezentując na przestrzeni ostatnich miesięcy kolejne single („Rave03′”, „Lato 2002” i „S.I.T.C.”). Na miesiąc przed płytą, duet postanowił podzielić się nie jednym a dwoma nowymi utworami, kolejno „VHS Nightmare” i „Hauntology„.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak głosi komunikat prasowy, „Hauntology” to w zamyśle bardzo chaotyczna muzyczna mozaika, która ma przywodzić na myśl nostalgiczne obrazki ze starej, zniszczonej kliszy. W utworze „VHS Nightmare” gościnnie pojawia się dobrze znany trójmiejski producent – Hatti Vatti. Kompozycja roboczo nosiła nazwę „twinpeaks rap”, co wydaje się dość szczegółowo opisywać jej charakterystykę.

Coals ruszą w trasę z nowym materiałem. Po tournée, które obejmie naszych zachodnich sąsiadów, Austrię, Czechy i Słowację, w listopadzie i w grudniu zagrają w dziewięciu miastach w Polsce. Bilety na wybrane wydarzenia są dostępne na Biletomat.pl.

Coals – Tamagotchi Tour


10.11 / Łódź / Pop’n’Art
11.11 / Sopot / Sfinks700
17.11 / Lublin / Dom Kultury
18.11 / Katowice / Fabryka Porcelany
19.11 / Kraków / Zet Pe Te (+ Lor)
30.11 / Toruń / NRD
1.12 / Poznań / Scena Na Piętrze
2.12 / TBA
3.12. / Warszawa / Niebo (Distorted Club)

ZAMÓW BILETY

 
Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →