Coals: polska trasa z nową płytą BILETY

Wydarzenie

W dziewięciu polskich miastach usłyszymy materiał z Tamagotchi LP. Będzie to jedyna okazja do usłyszenia zespołu w tym roku na żywo w naszym kraju.

Coals to młody duet ze Śląska, w którego skład wchodzą Katarzyna Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski. Po zaledwie pół roku istnienia grupa została zaproszona na OFF Festival, mieli tez okazję pokazać się na zagranicznych imprezach, takich jak Positivus Festival, Reeperbahn Festival, LOFTAS, Tune In Tel Aviv, BUSH Budapest czy MENT Ljubljana. Ta jesień jest dla zespołu niezwykle ważna, 13 października ukaże się ich debiutancki album pt. „Tamagotchi”.

Tamagotchi LP to album bardzo współczesny, choć na wskroś przesiąknięty nostalgią. Inspiracje folkiem i klipami z MTV, łączą się tu z najbardziej aktualnymi odmianami hip-hopu. Na cykających hi-hatami, zbasowanych instrumentalach Łukasza Rozmysłowskiego, Katarzyna Kowalczyk płynnie przechodzi od elfich wokaliz do nieśmiałych rapsów. Efektem jest emocjonalnie zdystansowana, introwertyczna muzyka dla wszystkich, dla których najlepsza impreza oznacza wieczór w domu z YouTubem, a najlepszy rave to ten w ich głowie – czytamy w zapowiedzi.
Coals ruszą w trasę z nowym materiałem. Po tournée, które obejmie naszych zachodnich sąsiadów, Austrię, Czechy i Słowację, w listopadzie i w grudniu Coals zagrają w dziewięciu miastach w Polsce. Sprawdźcie pełną listę koncertów poniżej, bilety na wybrane wydarzenia są dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Coals – Tamagotchi Tour

10.11 / Łódź / Pop’n’Art
11.11 / Sopot / Sfinks700
17.11 / Lublin / Dom Kultury
18.11 / Katowice / Fabryka Porcelany
19.11 / Kraków / Zet Pe Te (+ Lor)
30.11 / Toruń / NRD
1.12 / Poznań / Scena Na Piętrze
2.12 / TBA
3.12. / Warszawa / Niebo (Distorted Club)

ZAMÓW BILETY

fot. Maciej GapińskiPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →