Coals i Lor na wspólnym koncercie w Poznaniu – BILETY

Wydarzenie

24 marca w poznańskiej Scenie na Piętrze usłyszymy 2 młode i ambitne zespoły - Coals i Lor. Bilety na ich koncerty są dostępne za pośrednictwem naszej strony.

Coals to młody duet, w którego skład wchodzą Katarzyna Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski. Po zaledwie pół roku istnienia zespół został zaproszony na m.in. OFF Festival, Open’er Festival czy Soundrive Festival. Ostatnimi czasy zespół występował też na zagranicznych festiwalach: Positivus, Reeperbahn, LOFTAS, Tune In Tel Aviv, BUSH Budapest i Iceland Airwaves. W grudniu ubiegłego roku ukazał się ich singiel „Rave03”, promujący debiutancki album planowany na ten rok.

Lor to grupa tworzona przez utalentowane nastolatki z Krakowa: Julię Skibę, Paulinę Sumerę, Jagodę Kudlińską i Julię Błachutę. Zespół prezentuje klimatyczną muzykę, opartą na brzmieniach skrzypiec, pianina i ujmującym wokalu. Same o sobie mówią, że grają folk, a inspiracją do tworzenia stanowią artyści tacy jak Tom Rosenthal, Sóley, Agnes Obel czy Birdy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zespoły Coals i Lor zagrają koncerty 24 marca w Scenie na Piętrze w Poznaniu. Bilety na wydarzenie możecie zamawiać na stronie Biletomat.pl.


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →