Co spowodowało śmierć Ericka Morillo? Znamy przyczynę

News
Erick Morillo - przypadkowa śmierć?

Jeden z najbardziej znanych DJów i producentów muzyki house - Erick Morillo 1 września został znaleziony martwy w Miami Beach.

Erick Morillo – przypadkowa śmierć?

Wstępny raport z autopsji mówi, że Morillo zmarł z powodu „ostrego przedawkowania ketaminy”. Pracownicy Departamentu Medycyny Sądowej hrabstwa Miami-Dade, stwierdzili także, że muzyk miał przed śmiercią zażywać kokainę i MDMA. Jak wynika z raportu śmierć Morillo była przypadkowa. Sprawa autopsji nie została jeszcze zamknięta, a ostatecznego raportu oczekuje się w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Przypomnijmy, że znany producent i DJ 4 września miał stawić się w sądzie, by stawić czoła oskarżeniom związanym z popełnieniem przestępstwa na tle seksualnym. Od momentu śmierci Morillo co najmniej 10 kolejnych kobiet zgłosiło wobec niego oskarżenia o gwałt i napaść na tle seksualnym.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Erick Morillo – legenda muzyki house

Erick Morillo od około 30 lat niezmiennie kształtował brzmienie światowej muzyki house w jej najbardziej korzennych odmianach. Wydawał pod wieloma pseudonimami: począwszy od Ministers de la FunkThe DronezRAWSmooth TouchRBMDeep SoulClub Ultimate, aż po Li’l Mo Ying Yang (pamiętacie klasyk Reach na Strictly Rhythm?)

Artysta największą popularność zyskał w 1994 roku, po wydaniu utworu I Like To Move It w duecie Reel 2 Real, który współtworzył z wokalistą The Mad Stuntman. Przebój zyskał drugie życie gdy wykorzystano go w filmie animowanym Madagaskar w 2005 roku.

Erick Morillo – Dancin’ (I got the pills)

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →