Co słychać u Catz’n Dogz?

News

Catz'n Dogz mają przed sobą bardzo pracowity rok - kontynuacja tournee promującego album, występny na WMC, wyjazdy do USA i Australii oraz nowe wydawnictwa na własnym labelu Channels Records.

Catz’n Dogz mają przed sobą bardzo pracowity rok. Po wydaniu albumu „Stars Of ZOO” dla należącej do Claude’a vonStroke’a wytwórni – Mothership, pochodzący ze Szczecina Grzegorz Demiańczuk oraz Wojciech Tarańczuk, są jednymi z bardziej rozchwytywanych polskich artystów.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Tournee promujące album obejmie jeszcze swym zasięgiem wiele miast jak Sztuttgart, Neapol, Bolonia, Kiel, Bremen, Rzym, Hamburg, Los Angeles, Portland czy też San Francisco. Poza tym „Koty i Psy” wystąpią także na tegorocznej konferencji w Miami – WMC, która odbędzie się pod koniec marca. Na imprezie organizowanej przez Dirtybird & Mothership, będą jedną z jej głównych gwiazd. Zagrają oni u boku m.in.: Claudea vonStrokea, Justina Martina, Jesse Rose, Italoboyz oraz Guido Schneidera. To wszystko wydarzy się 27 marca w Doublegrand Waterclub. Dzień później w ramach Winter Music Conference Catz’n Dogz zagrają na dachu budynku The White Room.

 

 

Poza licznymi występami na imprezach na całym świecie, Catz’n Dogz prowadzą także własną wytwórnię – Channels Records. Na początku lutego jej nakładem ukazała się EP’ka „India In Ihr” Till Von Sein’a. Oprócz tytułowego utworu na płycie znajdują się także dwa remixy, autorstwa Agnes oraz Martina Zadaka. Kolejnym wydawnictwem Channels Records będzie EP’ka Pol_ON, w skład którego wchodzą PanK oraz Mike P. Jej recenzje możecie przeczytać na łamach naszego serwisu. 25 kwietnia w warszawskim klubie 55 odbędzie się impreza Channels Records Night, o której będziemy informować w naszym dziale IMPREZY.

 

 

Tuż przed trwającym niemal dwa tygodnie tournee po Ameryce, Catz’n Dogz zagrają 17 maja w legendarnym londyńskim klubie Fabric, a niedługo po powrocie z wojaży zza oceanu na Trenton Night, również w Londynie. Pod koniec 2009 roku Grzegorz i Wojtek wybierają się do Australii, aby tam rozgrzewać parkiety do czerwoności.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →