Co prawda morza nie będzie, ale i tak będzie się działo! Festiwal Prawie nad Morzem rusza za niespełna dwa miesiące

Fot. Materiały promocyjne
Eventpromo News
Festiwal Prawie nad Morzem 2022 - 3 dni zabawy przy najlepszej muzy

Szykujcie się powoli na rozpoczęcie nowego, wiosenno-letniego sezonu festiwalowego. Na dobry początek kierunek Szczecin i festiwal Prawie nad Morzem. Sprawdź!

Festiwal Prawie nad Morzem 2022 – 3 dni zabawy przy najlepszej muzyce

Prawie nad Morzem 2022 to nowa oddolna inicjatywa, mająca na celu promocje muzyki elektronicznej w Szczecinie. Event odbędzie się w dniach 13–15 maja 2022 roku w Hali Odra i będzie stanowił symboliczne otwarcie sezonu festiwalowego.

To święto muzyki i kultury w stolicy województwa zachodniopomorskiego – Szczecinie. Po raz pierwszy to miasto za sprawą tej inicjatywy ściągnie do siebie miłośników niebanalnych brzmień, rozrywki i sztuki. W dniach 13–15 maja 2022 roku symbolicznie otworzymy letni sezon festiwalu w najlepszym stylu i pokażemy reszcie festiwalowej Polski, co oznacza sztuka dobrego warm-upu!

– czytamy w informacji prasowej.

Co prawda morza nie będzie, ale i tak będzie się działo! Inicjatywa "Prawie nad Morzem" rusza za niespełna dwa miesiące
Prawie nad Morzem 2022, line-up festiwalu

Festiwal Prawie nad Morzem 2022 – kto zagra?

Można śmiało powiedzieć, że Prawie nad Morzem 2022 to pierwszy w tym roku festiwal muzyczny z prawdziwego zdarzenia, który oprócz 3-dniowej porcji muzyki zapewni publiczności także szereg innych aktywności oraz bogatą ofertę kulturalno-rozrywkową, począwszy od zajęć jogi, targów less waste (w ekologicznym duchu), zajęć oddechowych, medytacyjnych po szeroką ofertę gastronomiczną i rozbudowane audiowizualne doznania.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kup bilet na festiwal Prawie nad morzem 2022

W ciągu 3 dni w przestrzeni szczecińskiego klubu Hala Odra wraz z jego przyległościami dowodzenia przejmą największe nazwiska światowej elektroniki jak Adana Twins czy Catz 'n dogz, ale także uznane i legendarne nazwiska z krajowej sceny, które ukształtowały gusta muzyczne całych współczesnych pokoleń. Korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia – organizatorzy festiwalu pragną stworzyć wyjątkowe wydarzenie, które stanie się perłą w koronie miasta Szczecin

– piszą organizatorzy eventu.  

Na imprezie wystąpią m.in: Adana Twins, Alex Waligóra, Ariel1, Beatfoot, Bexa, Boarding Pass, Catz 'n Dogz, Cherry aka Breakntune, Daniel Stetting, Daniel Zachodni, Dawid Korniak, Deaf Can Dance, Deep’a & Biri, Duss, Gigee, Gigi b2b Weikum, Quiddo, Hatelove, Holiday80, Jerzy Przeździecki live, Joanna i inni.

Kup Bilet na „Prawie nad Morzem 2022"

Biletomat.pl
od 249 zł PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →