Claptone na dwóch marcowych koncertach w Polsce

materiały prasowe
News Zapowiedzi
Claptone na dwóch marcowych koncertach w Polsce

Tajemniczy DJ i jeden z najważniejszych współczesnych twórców house, Claptone, wystąpi pod koniec marca w Warszawie oraz Poznaniu. Sprawdźcie szczegóły!

Claptone – człowiek w złotej masce

Aktywnie działający na scenie od 10 lat niemiecki DJ i producent Claptone wciąż pozostaje mityczną postacią owianą tajemnicą. Jedno jest pewne – pozostawia on po sobie niezapomniane wrażenia muzyczne. Jego zabarwione prawdziwą duszą sety oscylujące wokół delikatnego groove’u ze świata house mogą Cię podnieść na duchu lub spowodować, że stracisz poczucie czasu. Artysta znany jest z wyjątkowych występów na żywo i niezliczonych nagradzanych produkcji. Świadczy o tym m.in. sukces The Masquerade, który przyciągnął tysiące ludzi do wyprzedanych sal w największych miastach świata, gdzie na najliczniejszym koncercie pojawiło się ponad 17 000 osób. Claptone powraca do Polski na dwa występy: 25 marca zagra w warszawskiej Praga Centrum, a dzień później w poznańskiej Tamie. Bilety na te wydarzenia są do nabycia już od 99 zł.

Claptone: The Masquerade @ Printworks London (Full Set) | Livestream

Claptone – hitmaker

Ze względu na swoje silne moce szamanistyczne, Claptone woli pozostawiać ludzi zagubionych w muzyce, zamiast martwić się tym, kogo lub co widzą przed sobą – wciąż dumnie zachowuje anonimowość. Jeśli chodzi o pracę studyjną Claptone zaserwował wiele stylowych remiksów wielkich i wpływowych artystów, takich jak Gorillaz, Depeche Mode, New Order, Disclosure, Faithless, Bastille oraz Hurts. Jego utwór The Drums bardzo spodobał się przedstawicielom BBC Radio 1 – był to jeden z przebojów lata 2017 na festiwalach na całym świecie, a także na Ibizie. W efekcie znalazł się na szczycie listy w słynnym plebiscycie DJ Mag’s Top 100 DJs.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Claptone – The Drums (Din Daa Daa) ft. George Kranz

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →