City of sound 2008 nowy termin – D. Ramirez i Seamus Haji w Krakowie!

News

City of Sound Festival 2008 – termin imprezy został przesunięty na 30 oraz 31 maja w Krakowie. Za deckami pojawią się największe gwiazdy światowej muzyki klubowej min.: Seamus Haji i D.Ramirez

City of Sound Festival 2008 – to unikatowa impreza, która będzie miała miejsce 30 oraz 31 maja w Krakowie na bocznych boiskach klubu sportowego WKS Wawel. Impreza będzie się odbywała na dwóch niezależnych scenach: plenerowej LIVE oraz KLUBOWEJ zlokalizowanej w olbrzymim namiocie. Dodatkowo dla najbardziej wymagających gości przygotowano kameralnie urządzony VIP Room.  

Na scenie live wystąpią: PEJA, ŁONA, NuSoulCity, Dj Decks, DJ Story i wielu innych. Za deckami na scenie klubowej pojawią się największe gwiazdy światowej muzyki klubowej: Seamus Haji, D.Ramirez oraz showman prosto z Amsterdamu – Ronald van Gelderen.  Wspierać ich będzie czołówka polskich DJ’ów: Insaneman, Fusion F, Cube, Hanna Bernard, Angel Kiss i inni.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kolejną wielką atrakcją Festivalu będzie jeden z największych w Polsce pokazów laserowych LASER NIGHT SHOW. LASER- ŚWIATŁO- DŹWIĘK- OGIEŃ- POWIETRZE – tak najprościej można opisać to co będzie się działo w czasie pokazu przygotowanego przez lidera technologii multimedialnych w Polsce – firmę MEDIAM przy wsparciu technologicznym marki ASUS.

City of Sound Festival to nie tylko koncerty i impreza – już od południa ruszy miasteczko rozrywki. A w nim: pierwsza w Polsce olimpiada grecka, pokazy, turnieje, miasteczko gastronomiczne, boisko plażowe i wiele innych.

Przyjdź, przeżyj i zobacz to, czego jeszcze nikt nie widział!

Więcej:
www.cityofsound.com.pl

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →