Poznańska Stara Rzeźnia zaprasza na Circus Inferno – BILETY!

Wydarzenie

Przed nami kolejne wyjątkowe wydarzenie w poznańskiej Starej Rzeźni. Tym razem główną bohaterką całego zamieszania będzie Francesca Lombardo z wytwórni Crosstown Rebels!

Stara Rzeźnia jest jednym z najciekawszych miejsc w Poznaniu, łączy surowość murów i urok zakamarków, godzi ze sobą dosłowność budynków z artystycznym potencjałem wolnej przestrzeni. To właśnie w tym miejscu odbyły się pamiętne Minus Night, Berghain Residents Night, Bar 25 Showcase, Watergate Night czy cykl In/Out.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tym razem w niesamowitych cyrkowych dekoracjach powitają Was dźwięki deep i tech house’u serwowane przez niezwykle utalentowaną Franceskę Lombardo, która przebojem wdarła się do elektronicznego półświatka dzięki produkcjom dla uznanej oficyny Crosstown Rebels. Artystkę wspierać będą Pol On oraz Hrabioza Soundsystem.

Oprócz muzyki na najwyższym poziomie na wszystkich uczestników imprezy czekać będą również specjalnie przygotowane na ten wieczór dekoracje oraz wizualizacje serwowane przez .wju. O jakość dźwięku zadba soundsystem Funktion One!

Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl.

08.06 – CIRCUS INFERNO!

Miejsce: Stara Rzeźnia – Poznań

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →