Znamy gwiazdę kolejnego Circus Inferno!

News

Kultowy cykl na stałe powrócił do Poznania. Na kolejnej edycji wystąpi legenda wytwórni M_nus!

W listopadzie ubiegłego roku z wielkim sukcesem poznański klub SQ wskrzesił swój kultowy cykl imprez „Circus Inferno”. Kiedyś odbywał się on w Starej Rzeźni i zasłynął rozmachem swojej produkcji. Imponujące pokazy wizualne oraz ciekawi artyści (m.in. Mano Le Tough, Scuba, Michael Mayer) były przepisem na sukces. „Circus” zadomowił się w Starym Dworcu Kolejowym w Poznaniu, a powrotowi przewodził Andre Galluzzi. Dziś poznaliśmy szczegóły następnej edycji.

Już 16 lutego podczas Circus Inferno wystąpi MAGDA. Urodziła się w Polsce, wychowała w Detroit, a jej kariera rozkwitła w wytwórni M_nus założonej przez samego Richiego Hawtina. W 2006 roku otworzyła wraz z Troyem Piercem i Markiem Houle własny label – Items&Things i dziś jest jedną z najbardziej znaczących postaci na międzynarodowej scenie muzyki elektronicznej.

fot. okakontem

Na scenie wspomoże ją francuz Kosme oraz lokalni herosi – Audiorotax i Jakub Przewoźny.

fot. okakontem
Ich magiczne muzyczne sety, w oprawie wyjątkowej scenografii, wizuali Wju i diabolicznych tancerzy w strojach Marii Kompf spowodują wyzwolenie od dnia codziennego, a oczyszczająca moc Circus Inferno po raz kolejny odda hołd imprezowemu spełnieniu – zapowiadają organizatorzy.

Polub muno.pl na Facebooku: