Cios dla świata muzyki. Worldwide FM ogranicza działalność

Fot. Rollingstones.com
News
Worldwide FM walczy o życie

Platforma internetowa Worldwide FM wstrzyma nowe audycje od 28 października.

Worldwide FM walczy o życie

Worldwide FM, wielokrotnie nagradzana internetowa stacja radiowa założona przez Gillesa Petersona, ogłosiła, że znacznie ograniczy swoje usługi od końca października, aby „zreorganizować i ponownie ocenić funkcjonowanie platformy”.

Jesteśmy zmuszeni do dokonania pewnych zmian w naszym radiu, reorganizacji i ponownej oceny kolejnego etapu i finansowania stacji. Oznacza to, że będziemy pauzować nowe audycje i pokazy, operując znacznie bardziej ograniczoną usługą od końca października

– możemy przeczytać w oświadczeniu Worldwide FM.

W osobnym wątku na swoim osobistym koncie na Twitterze Peterson powiedział zaś:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Z żalem muszę wstrzymać @worldwidefm od końca października. Jestem bardzo dumny z tego, co zostało osiągnięte przez nas w ciągu ostatnich 6 lat. Jeśli śledziliście moją karierę w radiu, będziecie wiedzieli, że zacząłem robić pierwsze pirackie audycje w wieku 16 lat, grając swój pierwszy utwór w Radio Invicta 92.4 w wieku lat 17.

7 lat promowania undergroundowej muzyki i kultury

Peterson zasugerował, że los stacji nie jest być może przesądzony i na razie pozostawia nowe programy w zawieszeniu. Powiedział też, że intensywnie szuka nowych rozwiązań, które pozwoliłyby ożywić na nowo Worldwide FM. Założyciel platformy zdradził również, że archiwa pozostaną dostępne dla słuchaczy, a on sam nadal będzie prowadził audycje radiowe.

Nadając ze wschodniego Londynu, Tokio, Los Angeles, Berlina, Paryża i innych miejsc, radiostacja promuje podziemną muzykę i kulturę z całego świata. Platforma została założona w 2016 roku.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →