Cichy Wojownik i pamięć dedykowana przyjacielowi. Prezentuje – Zadig

Fot. Children of Tomorrow
News
Zadig

Po roku przerwy Zadig powraca do współpracy z włoską wytwórnią KR3. EP-ka Silent Warrior, dedykowana pamięci bliskiego przyjaciela, ukaże się 27 kwietnia. Jeden z utworów można przedpremierowo i w całości posłuchać dzięki platformie Lost In Ether.

Po wcześniejszych wydawnictwach w takich wytwórniach jak Tresor, Rhythm Büro Records, Suburban Avenue, Zadig ponownie gości w inspirowanym sonorystyką Steve’a Bicknella i kulturą japońską, labelu KR3. Sylvain Peltier prezentuje cztery autorskie produkcje, w tym jedną jako Kern Space Adventures. Uzupełnione o remiksy Adriany Lopez i Mod21 Silent Warrior pełne jest intensywności, głębi oraz wzruszeń. Doświadczony producent dedykuje najnowsze dzieło pamięci tragicznie zmarłego przyjaciela.

Zadig – Portal 38 (Mod21 Remix)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zadig z nowym EP w dwóch odsłonach

Całość rozpoczyna Vortex. Trzyminutowy wstęp wprowadza nas na mroczniejszą ścieżkę, na której czeka tytułowy Silent Warrior, ze swoim złowrogim kopnięciem i modularnymi dźwiękami. Utwór od samego początku wyróżnia się twardymi i surowymi sekwencjami. Dodatkowy podmuch świeżości daje mu jedna z najbardziej wpływowych artystek techno w Ameryce Południowej, Adriana Lopez.

Druga strona krążka jest o wiele głębsza, jednak wciąż nacechowana charakterystycznym kickiem – typowym dla produkcji Zadiga. Przez cały czas trwania Portal 38 doświadczamy uderzających hi-hatów i szeleszczących dźwięków, które na warsztat w kolejnym remiksie bierze Mod21, czyniąc z niego „dystopijny i intrygujący utwór, naznaczony perkusyjnym i ciągłym stabem”. Zamykający EP-kę Time 0, to już drugie oblicze ZadigaKern Space Adventures, reprezentujące eteryczną podróż w pełni kontrastująca z nastrojem całej EP-ki.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →