Ciało – rozkład lotów na styczeń

408
Eventpromo
klub ciało wrocław

Wybierasz się na weekendowy wypad do Wrocławia? A może po prostu chcesz się zorientować, co dzieje się w lokalnych klubach? Mamy dla Ciebie kilka imprezowych propozycji z klubu Ciało.

Pierwsze tygodnie nowego roku we wrocławskim klubie Ciało zapowiadają się wyśmienicie. Przygotowaliśmy dla Was rozkład lotów na styczeń. Zapinajcie pasy i sprawdźcie, co będzie się działo w najbliższe weekendy we Wrocławiu.

17.01 Chaotic Cult: Crystal Geometry live

W 2020 rok Chaotic Cult wchodzi z mocną propozycją, jaką jest Crystal geometry. Od niedawna czołowy przedstawiciel wytwórni Sonic Groove szturmem zdobywa światowe parkiety swoim agresywnym, modularnym graniem w formule live. Obok niego usłyszymy ekspertów, którzy dopełnią robotę headlinera – poznański kolektyw Technokracja.

18.01 Garden of God #12: Rey&Kjavik

Garden of God

ATR Kollektiv na najbliższy GoG zaprosiła Rey & Kjavik’a – czarodzieja z Frankfurtu, grającego na takich magicznych eventach jak Burning Man czy WooMoon. Obok nich Ciało gościć będzie kuratorów cyklu – Mitcha i Lewą, jako Sassafras Tree, Piotr Ho i Deep Depot.

24.01 Komitet Obrony Disco: Skelesys live!

Komitet Obrony Disco

Na kolejny Komitet Obrony Disco przyjedzie urodzony w Buenos Aires, mieszkający w Berlinie Skelesys, produkujący muzykę inspirowaną synth popem, punkiem, science fiction i horrorami.

25.01 Parallx

Ciało - Parallax

Parallx, urodzony i wychowany w brudnych krajobrazach Zagłębia Ruhry, należy do nowej, wschodzącej generacji techno. Jego produkcje inspirowane EBM, industrialem i latami 90. są, pomimo szorstkiego charakteru, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Podopieczny Kobosila w setach jest wszechstronny, uderzając często w stronę darkwave’u, synth popu czy electro.

KHIDI showcase: Stephanie Sykes & OTHR

CIAŁO - KHIDI showcase

KHIDI to drugi obok BASSIANI najważniejszy klub w gruzińskim Tbilisi, które stało się ostatnio jednym z najważniejszych punktów na mapie muzyki elektronicznej. W roli reprezentantów wystąpią rezydenci Khidi: Stephanie Sykes, znana z eksperymentalnych, zróżnicowanych dźwięków oraz wschodząca gwiazda gruzińskiej sceny techno – OTHR.


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Poimprezujmy razem w ten weekend!

Tango - imprezy w weekend

Tango – https://www.tangoapp.pl/

Muzyka klubowa

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.