Ci artyści wydali w tym roku płytę, a Ty o tym nie wiesz: The Bug

Fot. Materiały promocyjne

Kevin Martin posługujący się pseudonimem artystycznym The Bug to z pewnością jedna z największych osobowości ciężkiej elektroniki. W tym roku pochodzący z Wielkiej Brytanii producent wydał jako Robal swoją siódmą w karierze płytę długogrającą, o której mówi się zdecydowanie za mało.

Oryginalna wypadkowa wielu nurtów i estetyk

The Bug to główny projekt londyńskiego producenta Kevina Martina, który odpowiedzialny jest za wiele innych przedsięwzięć muzycznych, takich jak Curse of the Golden Vampire, Techno Animal, God, Zonal, Ice, King Midas Sound czy Experimental Audio Research. Muzyka The Buga jest oryginalną wypadkową wielu nurtów i estetyk – między innymi dancehall, noise, grime, hip-hop, dubstep, dubtronika i techno. Artysta ma na swoim koncie kilka albumów studyjnych, z których ten pochodzący z 2008 roku – London Zoo – uznawany jest już za prawdziwy klasyk.

the bug

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Intensywnie i gęsto

Martin był jednym z headlinerów tegorocznej edycji festiwalu Unsound, gdzie w oparach gęstej mgły zrzucił na publiczność niesamowicie potężny i mroczny ładunek elektroniki. W Krakowie The Bug promował swój ostatni album The Fire, który światło dzienne ujrzał 27 sierpnia 2021 roku. Jak mówi sam artysta, płyta powstała z tęsknoty za występami na żywo i wydaje się najbardziej intensywnym brzmieniowo dziełem Martina.

Goście The Fire

Jak zwykle w jego przypadku nie mogło zabraknąć gościnnych wokali, za które odpowiadają m.in. Flowdan, Daddy Freddy, Roger Robinson, Nazamba, Irah. Jako całość The Fire jest nieustępliwy w swojej wściekłości i na wskroś bezkompromisowy. To rzecz dla fanów basowych, ciężkich klimatów. Sprawdźcie dwa kawałki pochodzące z tego krążka:

The Bug – Pressure

The Bug – Bomb

 

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →