Christian Löffler przerobił Beethovena

News
Christian Löffler interpretuje "mistrza wielu epok"

Christian Löffler wziął na warsztat interpretacje utworów Beethovena z lat 20. XX wieku. Sprawdźcie, jak wyszło.

Christian Löffler interpretuje „mistrza wielu epok”

Cztery kompozycje Beethovena, przerobione przez Löfflera, znalazły się na EPce Parallels: Shellac Reworks (Beethoven), która właśnie miała swoją premierę. Podczas gdy wielu muzyków mogłoby wystraszyć się podjęcia „coverowania” słynnego artysty, Christian Löffler rozpoczął swoją pracę z prawdziwym entuzjazmem.

Niemiec zdradził, że  zależało mu przede wszystkim na tym, by wlać do muzyki Beethovena własne brzmienie. Wydawnictwo, które ukazało się za pośrednictwem Deutsche Grammophon nie jest przypadkowe. To właśnie teraz świat obchodzi 250. rocznicę urodzin Ludviga van Beethovena.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Skupiałem się na znalezieniu w muzyce Beethovena małych nostalgicznych momentów, które mogłyby dobrze połączyć się z moją muzyką. Kompozycje mojego wielkiego rodaka, choć wielkie i skomplikowane architektonicznie, są również dość proste i, co dla mnie najważniejsze, zawsze poruszające, nawet humorystyczne – komentuje Löffler

Christian Löffler Parallels: Shellac Reworks lista utworów

  1. Pastoral
  2. Fate
  3. Funebre
  4. Freiyheit

Christian Löffler interpretuje "mistrza wielu epok"

Okładka płyty Parallels: Shellac Reworks (Beethoven)

Christian Löffler w wersji audio i video

Löffler wypuścił również liryczny i nostalgiczny teledysk do kompozycji Fate, który został stworzony przez szwedzkiego filmowca i fotografa Fredrika Altinella. Obraz możecie zobaczyć poniżej.

Christian Löffler – Fate

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →