Christian Loffler na jesiennych koncertach w Polsce. Mamy daty i miejsca

News
Christian Loffler koncerty w Polsce

Christian Loffler staje się regularnym gościem polskich klubów i sal koncertowych. Muzyka niemieckiego artysty dociera do coraz szerszego grona odbiorców. Jesienią zobaczymy go w Polsce dwukrotnie - w Warszawie i Katowicach.

Po udanej wiosennej trasie i wyprzedanym koncercie w warszawskim klubie Niebo, Christian Loffler znów odwiedzi nasz kraj. Ci, którzy mieli okazję zobaczyć go na żywo, z dużym prawdopodobieństwem powtórzą to doświadczenie. Ci, którym jak dotąd nie udało się uczestniczyć w występie Niemca, mają szansę, by nadrobić zaległości.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Christian Loffler – koncerty w Polsce

Niemiecki producent wystąpi 11 grudnia w stołecznym Palladium, a dzień później w krakowskim ZetPeTe. Występy będą promować wydany w kwietniu album Graal (Prologue), a tym, co wyróżni je od poprzednich koncertów w Polsce, będzie, przygotowane specjalnie na te trasę, widowisko audio-wizualne. ZetPeTe i Palladium będą jednocześnie największymi lokalizacjami, w jakich Christian Loffler do tej pory wystąpił w naszym kraju.

Christian Loffler – kolejna płyta w drodze

Graal (Prologue), jak wspomina sam artysta w wywiadach, w tym w rozmowie z Muno.pl, powstawał w drodze. Na trasie pomiędzy kolejnymi koncertami, w hotelach czy na lotniskach. Te dźwiękowe zapiski, często rozwijane podczas live setów, zostały poddane na potrzeby płyty skondensowaniu podczas ostatecznej obróbki w studio. Słowo „prolog” nie występuje w tytule przypadkowo – na jesień tego roku Christian Loffler zapowiedział premierę albumu uzupełniającego kolekcję Graala.

Koncerty otwierać będzie Brian Zajak, który produkuje muzykę pod pseudonimem Fejká. Reprezentant wytwórni Ki Records, której pomysłodawcą i założycielem jest sam Loffler, w swoim stylu łączy inspiracje atmosferycznym ambientem oraz pulsującym techno. Artysta zaprezentuje utwory ze swojej debiutanckiej EP-ki Twilight.

Christian Loffler – kup bilety

Sprzedaż biletów na jesienne występy niemieckiego muzyka już ruszyła. Wejściówki są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Biletomat.pl
49 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →